Kategoriler
Haberler

Huawei Honor 5X Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

Son gelişmelere bakılırsa Huawei Honor 5X Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başladı. ABD’de SIM kilitsiz versiyonu yalnızca 199 USD karşılığında satın alınabilen ürün performans / fiyat başarımı yüksek cihazlar peşinde koşan kullanıcılar için ideal seçeneklerden birisi konumunda.

Yaklaşık 6 ay önce satışa sunulan akıllı telefonun Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle birlikte daha hızlı, akıcı ve verimli çalıştığı vurgulanıyor. Marshmallow güncellemesi Doze özelliği sayesinde pil ömrüne katkıda bulunuyor, çeşitli sistem optimizasyonlarını da beraberinde getiriyor. Honor 5X bünyesinde Snapdragon 616 işlemci, 3 GB RAM, 1080p çözünürlüklü 5.5 inç ekran, 13 MP kamera, arka kısımda konumlandırılmış parmak izi okuyucu, 5 MP ön kamera, 3000 mAh kapasiteli pil ve metal gövde gibi iddialı özellikler karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yazı yazarken titreşimi kapatma

Güncellemeler tüm bölgelere / cihazlara aynı anda sunulmadığı için elinizdeki akıllı telefona ulaşması zaman alabilir. Uluslararası modele daha önce ulaştırılması beklenmekte. Elle kontrol için “Settings > Updater > Check for Updates” yolunu izleyebilirsiniz.