Kategoriler
Rehberler

Android Telefon İçin Hırsız Alarmı

Android: Şarjdan Çekince Çalan Alarm / Hırsız Alarmı

Halen bir taşınabilir pil almadıysanız ve akıllı telefondan kopamayanlardansanız işiniz zor. Muhtelemen gittiğiniz her mekanda priz arıyor ve masa da prizin yanındaysa kendinizi ikramiye vurmuş kadar şanslı sayıyorsunuz değil mi? Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı uygulaması ile sizi biraz daha rahatlatabiliriz. Ama siz yine de yakın bir zamanda kendinize taşınabilir pil almaya çalışın. Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı oldukça basit kullanımlı ve hayat kurtarıcı özellikler içeriyor. Uygulamanın tek görevi akıllı telefonun şarjdan çekildiği anda yüksek sesle ötmesini sağlamak. Ayrıca piliniz dolduğunda sizi uyarabilecek şekilde de ayarlanabiliyor. Böylece bir mekana gidip akıllı telefonunuzu şarja takınca gözünüzle izlemek zorunda kalmayacaksınız. Uygulamayı şuraya tıklayarak indirebilirsiniz. Alt tarafına eklenmiş basit bir reklam var ama rahatsız etmiyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13s / iPhone 14 modelleri, fiyatı, teknik özellikleri
Screenshot_2016-06-27-15-27-27

Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı iki seçenekten oluşuyor. Uygulamayı açıp Arm komutunu verdiğinizde sesli uyarı artık devreye giriyor. Çok kısa bir bekleme süresi sonrasında ekranda Armed yazdığında akıllı telefonunuz koruma altında demektir. Uygulama arka planda kalsa ve akıllı telefonunuz uyusa bile şarjdan çekildiğinde alarm ötmeye başlayacaktır. Bu Android için hırsız alarmı olan kısım. Bir de Android için şarj doldu uyarısı var. Onu da uygulamanın ayarlar kısmından hangi şarj yüzdesinde aktifleşecek şekilde ayarlayabiliyoruz.

Screenshot_2016-06-27-15-27-35

Uygulama devrede olduğu anda akıllı telefonunuzun sesinin kısılması engelleniyor. Böylece sesli uyarı aktifleştiğinde sesin kısılması engelleniyor. Ayrıca uygulama ekranı yine arka planda kaldığından uygulamanın bulunması ve kapatılması da iyice zor hale geliyor. Android için şarjdan çekince çalan alarm / hırsız alarmı bu açıdan gerçekten başarılı.