Kategoriler
Rehberler

Android Telefonda Instagram’dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Android: Instagram’dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Instagram’da takip ettiğimiz hesaplarda paylaşılan o muhteşem fotoğraf ve videoları hep kaydetmek istiyoruz değil mi? Merak etmeyin, Android cihazlarda bunun da gereği düşünülmüş. Basit ve ücretsiz bir uygulama kurarak Android’de Instagram’dan fotoğraf / video indirme ve repost etme dert olmaktan çıkıyor. Size önereceğimiz uygulama aslında Instagram’dan fotoğraf ve video indirme için geliştirilmiş ancak repost etme görevini de üstlenebiliyor. İndirme bağlantımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android: Instagram'dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Android’de Instagram’dan fotoğraf / video indirme ve repost etme sağlayan bu başarılı aracın kullanımı da oldukça kolay. Öncelikle Instagram’dan beğendiğiniz fotoğraf veya video gönderisinin üstüne geliyorsunuz. Sağ üstünde yer alan menüyü açarak Paylaşım URL’sini Kopyala diyoruz. Instagram’da işimiz bu kadar.

Android: Instagram'dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Devamında indirip kurduğumuz Android’de Instagram’dan fotoğraf / video indirme ve repost etme uygulamasına geçiyoruz. Yapıştır dediğimizde zaten kopyalamış olduğumuz URL yapıştırılıyor ve İNDİR diyerek uygulamaya içeriğin yerini ve türünü gösteriyoruz.

Android: Instagram'dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Uygulama burada bize içeriğe göre RESMİ İNDİR ve VİDEOYU İNDİR komutları getiriyor. Ayrıca indirmekten sonra uğraşmadan repost etme için TEKRAR YAYINLA seçeneği de eklenmiş. Android’de Instagram’dan fotoğraf / video indirme ve repost etme uygulaması gördüğünüz gibi hayli pratik.

Android: Instagram'dan Fotoğraf / Video İndirme ve Repost Etme

Android’de Instagram’dan fotoğraf / video indirme ve repost etme uygulamasında tüm indirdiklerinizi görmek için dahili bir galeriye de yer verilmiş. Galeri içinden indirdiğiniz içerikleri farklı şekilde paylaşma şansınız da var.

İlginizi Çekebilir:  Android için Doc - PDF | PDF - Doc çevirici