in

iPhone’a Pokemon GO 1.0.2 Güncellemesi Çıktı

Pokemon GO APK Dosyası

Pokemon GO 1.0.2 çıktı. Pokemon GO hem iOS hem de Android platformları için hızla güncelleştiriliyor. Gün içinde oyunun Almanya marketine açıldığını ve Intel desteği kazandığını paylaşmıştık. Dün akşam saatlerinde de iOS 1.0.1 çıkmıştı ve önemli hatalar ortadan kaldırılmıştı. Aradan henüz 24 saat bile geçmeden iPhone’a Pokemon GO 1.0.2 güncellemesi hazırlandı. Şu an Amerika, Almanya, Avustralya ve Yeni Zelanda kullanıcıları için indirilmeyi bekliyor.

Pokemon GO 1.0.2

pokemon go 1.0.2

Bu kadar kısa sürede güncelleme çıkmasının nedeni aslında oldukça önemli. Çünkü birçok kullanıcı Pokemon Trainer Club’a giriş yapamamaya başlamıştı. Bu hata yüzünden yüz binlerce kullanıcı birçok kez oturumlarını sonlandırıp tekrar giriş yapmayı deneseler de bir çözüm olmadı. Pokemon GO 1.0.2 güncellemesi de tam olarak bu problemi ortadan kaldırıyor.

Sitemizdeki tüm Pokemon GO içeriklerine ulaşmak için bu linki kullanabilirsiniz. iPhone için yeni Pokemon GO sürümünü indirmek içinse buraya tıklayın. Teknik bir problem yaşıyorsanız forumlarımızda paylaşabilirsiniz:https://akillitelefon.com/forum


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...