Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO Chat Uygulaması ile Tanışın: GoChat

Dünyayı yerinden oynatan Pokemon GO’nun en çok aranan özelliklerinden biri olan sosyal etkileşim nihayet gerçek oldu. Ücretsiz bir uygulama GoChat sayesinde oyuncular artık birbirleriyle görüşebilecek ve fikir alışverişinde bulunabilecek. Kısacası Pokemon GO chat gerçek oldu!

Pokemon GO Chat Uygulaması

How to find and chat with Pokemon Go Trainers? Pokemon Go Chat ...

Pokemon GO günlük aktif kullanıcı sayısıyla Tinder ve hatta Twitter gibi uygulamaları yerle bir etmiş durumda ve bunu oyuncuların gerçek anlamda herhangi bir sosyal etkileşim kurmalarına imkan tanımadan başarması da ayrı bir önem taşıyor. Ancak Pokemon avcıları uzun zamandır uygulamada en azından bir mesajlaşma özelliğinin olmasını istiyorlardı. Neyse ki artık endişenmeyegerek yok çünkü GoChat bu boşluğu doldurmak için geliyor hem de çok daha fazlasını sunarak!

GoChat Pokemon GO’da ki PokeStop ve Gym gibi tüm önemli noktaları bir harita üzerinde gösterebiliyor ve siz bir kez bu noktalardan birine yaklaştığınızda buradan diğer oyunculara seslenebiliyor ve onların o noktayla alakalı neler paylaştıklarını görebiliyorsunuz. GoChat kendize bir profil oluşturmanıza ve hesabınıza arkadaşlar eklemenize izin veriyor. Diğer oyunculara doğrudan mesaj yollayabiliyor ve bunu çok kolay bir şekilde yazdıkları mesaja basılı tutarak yapıyorsunuz.

Uygulama bir kez yüklendiğinde artık yakınlarınızdaki Pokemon eğitmenlerini görebiliyor ve diğer oyunculardan o an ihtiyaç duyabileceğiniz ipuçları ve öneriler alabiliyorsunuz ya da kendi düşüncülerinizi paylaşabiliyorsunuz. GoChat sizin gibi başka Pokemon eğitmenlerinin bir araya gelerek birliği yapabilmesine ve bu sayede oyunda kat ve kat daha çok eğlenebilmesine olanak veriyor.

Eğer uygulamayı çok az kişinin kullandığından endişe ediyorsanız merak etmeyin zira çıkış yapmasından yalnızca birkaç saat içinde 1 milyon üyeye ulaştı. GoChat hem iOS hem de Android’den indirilebiliyor. Uygulama çapraz platform desteğine sahip yani iOS kullanıcısı Android kullanıcısı ile iletişim kurabiliyor ve onun mesajlarını görüntüleyebiliyor.

Android

iOS

Güncelleme: Uygulama App Store Türkiye mağasından kaldırıldı ve şu an yalnızca ABD mağazasından indirilebiliyor. Tekrar eklendiğinde buradan bildireceğiz.

Pokemon GO hakkında daha fazlasını öğrenmek için sitemizdeki rehberlere göz atmayı unutmayın. Aklınızda olan daha fazla soru için buraya ya da forum bölümüne yorum bırakabilirsiniz.