in

Pokemon GO App Store ve Google Play Birleşik Krallık İçin Çıktı!

Pokemon GO'da Yaprakların Anlamı Nedir?

Pokemon GO Avrupa istilasına devam ediyor. Yaklaşık 1 saat önce Birleşik Krallık içinde de aktif oldu. Yani Galler, İngiltere, İskoçya ve Kuzey İrlanda’daki oyuncular Pokemon GO’yu indirebilecek. Böylelikle Pokemon GO Avustralya, Amerika, Yeni Zelanda ve Almanya’dan sonra kıtanın en önemli ülkeler topluluğundan da milyonlarca oyuncuyu gün içinde hanesine ekleyecek.  Günlük 21 milyon aktif kullanıcısı bulunan Pokemon GO bu rekoru Candy Crush Saga oyunundan almayı başarmıştı.

Sitemizdeki tüm Pokemon GO haberlerine ulaşmak içinhttps://akillitelefon.com/e/pokemon adresini kullanmanızı öneriyoruz. Teknik bir yardım gerekiyorsa forum sayfamızı https://akillitelefon.com/forum kullanabilirsiniz. Akıllı Telefon’da Pokemon GO ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğinizi düşünüyoruz. O nedenle konularımızı detaylıca okumanızı öneriyoruz.


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...