Kategoriler
Rehberler

Android: Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme

Android: Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme

Bu sefer biraz daha zihni sinir bir ipucu ile karşınızdayız. “Mutlaka ihtiyaç duymuşsunuzdur” diyebileceğimiz Android’de tek kulaklık ile aynı anda iki farklı şarkı dinleme konusu, özellikle toplu taşıma araçlarında birlikte yolculuk yapan arkadaşlar ve sevgililer için ideal. Uygulama tek ekrandan yönetiliyor ve son derece basit. Küçük bir reklam içerse de emin olun işlevi düşünüldüğünde sizi pek de rahatsız etmiyor.

https://apkcombo.com/tr-st/dual-music-player/com.a1b.dualmusicplayer/

Android’de tek kulaklık ile aynı anda iki farklı şarkı dinleme uygulamasının mantığı, akıllı telefonunuzun hafızasındaki müzikleri mono hale getirerek kulaklık sürücülerinin tek bir tanesine yönlendirme yapması. Böylece iki kulaklık sürücüsü olduğu için -tek bir kulaklıkta iki tane sürücü var- aynı anda iki farklı şarkıyı dinlemek mümkün hale geliyor.

Android Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme (1)

Uygulamanın tek ekrandan yönetilmesi son derece basit. Karmaşık hiçbir ayar yok. Seçenekler arasında karışık çalma ve tekrar etme gibi özelliklerin bulunması da hoşumuza gitti. Ayrıca her bir kulaklık sürücüsü için ayrı ayrı ses ayarı yapma şansı da veriyor. Bu noktada küçük olan tuşların kullanımının biraz zor olduğunu söylememiz gerekiyor. Ek olarak akıllı telefonunuzdan ses seviyesi ayarladığınızda her iki kulaklık sürücüsünde de değişim gerçekleşiyor. Nota simgesine veya oynatma tuşuna tıklayarak müzik çalmaya başlayabilirsiniz.

Android Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme (2)

Android’de tek kulaklık ile aynı anda iki farklı şarkı dinleme uygulamasında nota simgesine veya oynatma tuşuna basarak şarkılarınız arasından seçim yapabilirsiniz. Her iki müzik oynatıcı için ayrı ayrı seçim yapmanız gerekiyor. Player 1 ve Player 2 olarak adlandırılan müzik oynatıcıların her ikisi de aynı görünüme sahip. Buradan ayrıca çalma listesi, albüm veya şarkıcı olarak filtreleme yaparak seçim yapma şansınız da var.

Android Tek Kulaklık İle Aynı Anda İki Farklı Şarkı Dinleme (3)

Uygulama kullanıma hazır. Şarkıların ilerleyişini mavi renkli toplarla takip edebiliyoruz. Bu topları dairesel olarak hareket ettirdiğimizde şarkı üzerinde atlamalar yapabiliyoruz. Ayrıca her iki müzik çalar için de çalan şarkının adını görebiliyoruz. Dediğimiz gibi ses seviyesi ayarını ayrı ayrı yapmak biraz zorluyor ancak bunun dışında bir sorunu yok gibi. Mutlaka tavsiye ediyoruz. Sorularınız veya bize ulaşmak için forum sayfamızı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Instagram hesabı olmadan Instagram Hikayeleri'ni görmek