Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO’nun Dördüncü Takımı Team Harmony Olabilir

Pokemon GO‘da hangi takımı seçmiş olduğunuz oyuna büyük ölçüde etki etmez. Hatta bununla ilgili rehberimizi şurada bulabilirsiniz. Takımların arasındaki çekişmenin büyük olduğu su götürmez bir gerçek. Zira bunlara yenisinin eklenmesi gündemde. Bu takımın adı Team Harmony.

Team Harmony

Bildiğiniz gibi oyundaki takımlar Pokemon dünyasından efsanevi kuşlar ile temsil ediliyor. Team Valor‘ı ateş Pokemon’u Moltres‘in, Team Mystic‘i buz Pokemon’u Aticuno‘nun ya da Team Instinct‘i elektrik Pokemon’u Zapdos‘un temsil ettiği gibi. Bu kuşlar ayrıca takımlarının logolarında yer alır. Ancak Pokemon hikayesine göre burada başka takımlara da yer var. Örneğin, Team Harmony gibi.

Takımın Maskotu: Lugia

Lugia Pokemon dünyasında efsanevi bir su Pokemon’udur. Hikayeye göre kendisinin Zapdos, Aticuno ve Moltres’i yarattığına inanılır. İşte bu bilgi kırıntısından yola çıkan fanlar oyuna Team Harmony isminde yeni takımın ekleneceğini keşfetmiş. Zira dört efsanevi kuş olmasına rağmen yalnızca üçünün takımı bulunuyor. Yani dördüncü takımın maskotunun Lugia olması hayli muhtemel görünüyor. Lugia’nin diğer kuşlardan daha önemli olması da bu düşünceyi destekliyor.

Team Harmony

Bu anlamda takıma logo da hazırlayan fanların yaptıkları paylaşım ilk andan itibaren Twitter ve Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarında büyük yakın uyandırdı. Niantic henüz bu çalışmaya cevap vermedi. Ancak ilerleyen zamanlarda yapılacak açıklamalardan sizi haberdar edeceğiz. Team Harmony logosu işte böyle görünüyor.

Team Harmony

Takımın adı neden Harmony?

Lugia filmde en çok şu sözüyle hatırlanır: “Ateş, Su ve Yıldırım’ın harmonisini bozma ki bu üç Titan çarpıştıkları dünyayı harabeye çevirmesin.” Lugia takımının Harmony ismine sahip olması bu nedenle kuvvetle muhtemel görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Takıma logo hazırlayan fanlar aynı zamanda bir tişörtte tasarlamış ve internetten başlattıkları anketle Niantic’e seslenmeye çalışıyorlar. Eğer siz de bu takımı oyunda görmek istiyorsanız ankete şuradan destek verebilirsiniz.