Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO Plus ve Pokemon GO Bileklik Nedir?

Pokemon GO Plus üyelik ve Pokemon GO aksesuar konuları oldukça merak ediliyor. Bilindiği üzere bu oyun dünyanın en fazla indirilen oyunu olmasının yanı sıra, üstünden en fazla zaman geçirilen mobil ”uygulama” özelliğine de sahip. Yani bir Tinder’a harcanan zamandan daha fazlası Pokemon GO oyununa ayrılıyor. Pokemon GO Plus ve Pokemon GO bileklik konuları da bu zamanın üstüne daha da ekleyecek olan detaylar arasında yer alıyor. Hemen anlatalım:

Pokemon Go Plus arşivleri - Cimri Blog

Pokemon GO Plus

Pokemon GO Plus adından da anlaşılacağı gibi kullanıcılara belli bir ücret karşılığında bir takım avantajlar sunmayı amaçlıyor. Bu noktada Pokemon GO aksesuarı karşımıza çıkıyor. Bu giyilebilir aksesuar Bluetooth üstünden telefonunuzla eşleşerek, oyunla ilgilenmediğiniz anlarda Pokemon yakalamanızı kolaylaştıracak bir titreşimi size iletecek. Yani telefonla Pokemon GO avlarken yaşadığınız bazı konfor problemlerini Pokemon GO aksesuarı ortadan kaldırıyor. Telefona bakmadan Pokemon yumurtalarını ve PokeBall’ları toplamak çok kolay olacak. Bunların hepsi tek bir düğmeyle olacak.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Pokemon GO Plus Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Pokemon GO Plus‘ın çıkış tarihiyle ilgili birçok dedikodu dolaşıyordu. Bir ara 31 Temmuz tarihi üstünde duruluyordu fakat şimdi Amazon.com’daki satış linkine baktığımızda farklı bir çıkış tarihinin yazıldığını görüyoruz. Dünyaca ünlü web sitesinin verdiği bilgiye göre Pokemon GO Plus‘ın çıkış tarihi 31 Aralık 2016. Ayrıca fiyat konusu da karara bağlanmış değil. Çünkü birkaç hafta önce Nintendo’nun satış sitesinde 34.99 Dolar’dan ön sipariş verilirken, artık o linkin aktif olmadığını görüyoruz. Fakat sıra dışı bir özellik eklemesi yapılmazsa şayet, 34.99 Dolar’ın geçerli olacağını düşünebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Son Olarak

Son olarak; ürünü sadece bir bileklik olarak düşünmeyin. İstenildiği takdirde bileklik olarak kullanılabiliyor. Yani dilerseniz gömlek cebinizde de taşıyabilirsiniz. Ayrıca bluetooth teknolojisi yaklaşık 8-10 metreye kadar sinyal taşıyabiliyor. Dolayısıyla telefonunuz her zaman olduğu gibi yanınızda olacak fakat çok daha az elinize alacaksınız. Diğer yandan Pokemon GO zaten oldukça yüksek miktarlarda batarya tüketen bir oyun ve bir de bluetooth sinyali isteyen yeni bir aksesuar oyuna dahil edildiğinde durum daha da kötü olabilir.