Kategoriler
Apps & Oyunlar

Pokemon GO: Pokemon Bildirim Uygulaması

Eğer Pokemon bulmak için oyunu sürekli açık tutmanın ve bunun nihai sonucu olarak da batarya tüketiminin sıkıntısını yaşıyorsanız bu uygulama tam size göre.

Nostalji Zamanı! Pokemonlar Hangi Hayvanları Temsil Ediyor?

Pokemon Bildirim Uygulaması

Şimdilik yalnızca Android telefonlarda erişilebilir olan PokeNotify uygulaması ile Pokemon GO açık olmadığında dahi eğer etrafınızda bir Pokemon bulunuyorsa bunun için bildirim alabilirsiniz. Bu sayede oyunu sürekli açık tutmak zorunda kalmazsınız

Uygulamanın fonksiyonları bununla kalmıyor. Özellikle yakalamak istediğiniz bir Pokemon varsa adını girerek ve yalnızca onun için bildirim alabiliyorsunuz. Böylece zaten yakalamış olduğunuz Pokemon’lar için uyarı gelmiyor.

Bildiğiniz gibi Pokemon’lar dünyada rastgele olarak ortaya çıkıyor ve belli bir sürenin ardından kayboluyorlar. Uygulama size bir bildirim gönderdiğinde Pokemon’un nerede olduğu bilgisinin yanında yakalamak için ne kadar zamanınızın kaldığı uyarısını da gösteriyor.

PokeNotify uygulaması Pokemon lokasyonlarını orijinal oyundan alıyor ve bu sayede verilen Pokemon noktaları isabetli ve geçerli oluyor. Ancak belirtelim bu her ne kadar hile yapmak gibi gelse de kesinlikle bir ban ya da engellenme söz konusu değil. Zaten uygulamayı kullanmak için orijinal hesabınızla giriş yapmanız gerekmiyor.

Uygulamayı yukarıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilir ve ne zaman bir Pokemon’la karşılaşırsanız onu anında yakalayabilirsiniz. PokeNotify App Store’a gelir ve iOS işletim sistemiyle buluşursa sizi bundan haberdar edeceğiz. Ayrıca PokeNotify uygulamasına benzer Poke Radar uygulamasına göz atmayı unutmayın.