Kategoriler
Konular

Android Uyumlu Altyazı İndirme Uygulamaları

Android uyumlu altyazı indirme uygulamaları her telefonda mutlaka bulunmalı. Çünkü telefondan film veya dizi izlemek gerçekten çok keyifli olabiliyor. Özellikle yolculuk yapan insanların en sevdiği aktiviteler arasında yer aldığını biliyoruz. Bu yazımızda telefonunuzdaki dizi / filmler için altyazı indirme uygulamalarını ele alacağız.

Altyazı İndirme Uygulamaları / SubLoader

SubLoader uyguaması bu alanda en iyilerinden bir tanesi. Uygulamayı kurduktan sonra çalıştırın. Açılan ekranda telefonunuzdaki filmleri göreceksiniz. Altyazı eklemek istediğiniz videoya dokunun ve altyazı aramasını başlatın. SubLoader 45 farklı dili destekliyor. Bunlar arasında Türkçe’de var.

Subloader-33

Altyazı sonuçları dillere göre filtre ediliyor. Eklemek istediğiniz altyazıyı seçin. Hepsi bu kadar. Eğer sadece Türkçe dilinde arama yapmak istiyorsanız yazılımın ”Preferences” bölümüne girerek sadece Türkçe’yi seçebilirsiniz.

Altyazı İndirme Uygulamaları / Get Subtitles

Get Subtitles tamamen ücretsiz bir altyazı bulma uygulaması. 170 farklı dile destek veriyor ve otomatik olarak altyazılarını tespit etme özelliği mevcut. Fakat bunun için video dosyanızın anlamlı bir isme sahip olması gerekiyor. Örneğin; Mr. Robot S01E01 gibi.

Altyazı İndirme Uygulaması

Otomatik arama genellikle doğru sonuçları getiriyor. Fakat çok spesifik bir altyazı arıyorsanız Manual Search bölümünü kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz altyazının ardından dil seçimini yapmanız gerekiyor.

Altyazı İndirme Uygulamaları / GMT Subtitles

GMT Subtitles uygulaması tamamen ücretsiz. En ilgi çekici özellikleri arasında ağa bağlı tüm cihazlara ulaşıp altyazı indirmek yer alıyor. Ayrıca altyazıları başkalarıyla da paylaşabilir ve IMDB.com desteği sayesinde film bilgilerini anında öğrenebilirsiniz.

Altyazı İndirme Uygulamaları

Evet, Android uyumlu altyazı indirme uygulamaları bu kadar. Hepsi birbirinden yetenekli. Biraz daha gelişmiş bir uygulama olarak GMT Subtitles uygulamasının ilgimizi çektiğini söyleyebiliriz.