Sync İle Büyük Boyutlu Dosya Transferi Gerçekleştirin

REKLAMLAR

Sync farklı cihazlar arasında büyük boyutlu dosya transferi gerçekleştirilmesine olanak tanıyan bir uygulama. Boyut sınırına takılmadan fotoğraf, video, döküman ve çeşitli diğer dosya tiplerinin paylaşımına olanak tanıyor. Uygulama temelde BitTorrent teknolojisini kullanıyor, bu nedenle büyük boyutlu dosya transferi için adeta biçilmiş kaftan.

REKLAMLAR

Sync İle Büyük Boyutlu Dosya Transferi

Sync İle Büyük Boyutlu Dosya Transferi Gerçekleştirin 1

Sync ile kendi kişisel ve özel bulut depolama sisteminizi oluşturabilir; Mac, PC, NAS, akıllı telefon ve hatta sunucunuzu bu sisteme dahil ederek dosyalarınızı eşitleyebilirsiniz. Evet, Sync ile örneğin evdeki masaüstü ya da iş için kullandığınız dizüstü bilgisayardaki dosyalara akıllı telefonunuzdan mobil erişim sağlayabiliyorsunuz.

REKLAMLAR

Sync dosya transferi sırasında şifreleme yapıyor ve dosyalarınız asla üçüncü parti sunucularda depolanmıyor, bu sayede verileriniz kimlik hırsızlığı ya da saldırılara karşı koruma altına alınmış oluyor. Geleneksel bulut depolama çözümlerine kıyasla 16 kata varan hızlarda veri aktarım hızına ulaşmak mümkün. Uygulamada otomatik kamera yedekleme özelliği var, yani akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları örneğin bilgisayarınızda belirli bir klasöre yedeklenmesini tercih edebilirsiniz.

Beğenimizi kazanan bir diğer özellik de iki cihazın birbirine QR kod yardımıyla bağlanabilmesi, bu özellik sayesinde iki cihaz bir yerel ağda internet bağlantısı olmadan da iletişim kurabiliyor. Uygulamanın Android versiyonunu buradan, iOS versiyonunu ise bu bağlantıdan ücretsiz yükleyebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükledikten sonra hücresel veri paketinizin hızla tükenmesini engellemek için ayarlardan "Use Cellular Data" seçeneğini devre dışı bırakmanızda fayda var.

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁

REKLAMLAR