in

iPhone: Pokemon GO iOS 1.11.2 Güncellemesi Çıktı

Pokemon GO iOS 1.11.2

Pokemon GO iOS 1.11.2

Pokemon GO yaklaşık 7-10 gün aralıklarla yenileniyor. iPhone sürümü de genellikle Android’in hemen ardından yenileniyor. Yeni sürümde iPhone’a özel bir değişiklikten ziyade genel olarak Pokemon GO oyununa yönelik geliştirmeler göze çarpıyor. Özellikle Pokemon GO Plus desteği oldukça önemli. Pokemon GO iOS için çıkan 1.11.2 sürümünün yeniliklerine göz atalım:

Pokemon GO iOS 1.11.2 Yenilikleri

  • Yakalama Bonusu: Eğitmenler aynı tip Pokemon’ları yakaladıkça o türe özel bonuslar kazanırlar.
  • Güncellenmiş Gym Eğitimi: Eğitmenler artık dost Gym’lere 1 yerine 6 Pokemon ekleyebilirler. Karşılaşılan Pokemon’ların CP’si rakibin seviyesine indirgenebilir.
  • Egg ve Incubator Ekranı: Bunlar eğitmenin ekranı açıp kapamasına gerek kalmadan yürünen mesafeyi belli aralıklarla gösterecekler.
  • Çeşitli ses sorunları düzeltildi.
  • Evrimleştirmenin animasyon süresi kısaltıldı.
  • Küçük hata düzeltmeleri.

Pokemon GO iOS 1.11.2

Yeni sürüme güncelleştirme yapmak isteyenler bu bağlantıdan yararlanabilirler. Eğer ilk kez iPhone için Pokemon GO yükleyecekseniz hesabınızı Amerika olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlem hazırladığımız detaylı bir rehber var .Buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca forumlarımıza üye olarak Pokemon GO kategorisinde konu açmanız yeterli olacaktır. Diğer üyelerimiz size Pokemon GO hakkında gerekli desteği vereceklerdir: https://akillitelefon.com/forum


BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...