Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone ve iPad İçin En İyi iOS CRM Uygulamaları

CRM ya da Müşteri İlişkileri Yönetimi her türlü iş faaliyetinin en önemli unsurlarından biridir. Son derece tecrübeli insanlar tarafından yönetilmesi gereken bu alan şirketin büyümesinde önemli paylara sahip. CRM müşterileriniz için mümkün olan en iyi hizmet sistemini bulmaktır. Zira CRM ile müşterileriniz ve işiniz hakkında önemli noktalar keşfedebilirsiniz. Şimdi yer vereceğimz iPhone ve iPad uyumlu iOS uygulamaları ile CRM’i dilediğiniz her noktada yanınızda taşıyın.

En İyi iOS CRM Uygulamaları

Microsoft Dynamics CRM

En İyi iOS CRM Uygulamaları

iPhone ve iPad için geliştirilmiş en iyi ücretsiz CRM uygulamalarından bir tanesi. Her türlü işletme için uygun ve küçük boyutunun aksine büyük kullanışlılığa sahip. iOS 7 ve sonrası için geliştirilen Microsoft Dynamics CRM ile hesaplarınıza, kişilerinize ve istediğiniz daha fazla şeye kolayca erişebilirsiniz. Şirketinizle ilgili son değişimleri tablolar halinde sunabilen uygulamayı şimdi ücretsiz şekilde Türkçe dile desteği ile indirin.

Base CRM and Sales Tracking

En İyi iOS CRM Uygulamaları

Yine hem iPad hem de iPhone ile uyumlu olan bir başka iOS CRM uygulaması. Microsoft’un çözümünden farklı olarak Türkçe dil seçeneği sunulmuyor. Uygulama gerçek zamanlı bildirim gönderme desteğine sahip ve bu aynı zamanda Base CRM and Sales Tracking‘in en dikkat çeken yanlarından biri. Bir başka iyi yanı ise potansiyel müşterilerinizin lokasyonlarını başarılı bir harita üzerinde size gösterilebiliyor. Oldukça düzenli bir arayüze sahip bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CRM4Mobile

En İyi iOS CRM Uygulamaları

Bir başka harika iOS CRM çözümü. CRM4Mobile iOS 6 ve sonrasında çalışabiliyor ve alışılmış olduğu üzere iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu şekilde geliştirilmiş. Farklı tarafı ise arayüzünde gizli. Şirketinizle ilgili potansiyel müşterilerinizin bilgilerini çok hızlı bir şekilde kaydedebiliyor ve lokasyon, iletişim bilgisi, şirket adı ve sınıfı gibi birçok farklı girdiyi not alabiliyorsunuz. Ayrıca önceki uygulamaya benzer bir harita sistemine sahip. Buraya tıklayarak indirin.

Insightly CRM

En İyi iOS CRM Uygulamaları

Insightly CRM listenin en farklı uygulamalarından biri. Türkçe dil seçeneğine sahip değil ancak CRM anlamında oldukça güçlü özellikler sunuyor. Alınan mesajları, gelen aramaları ve e-postaları içerikleriyle birlikte kaydedebiliyor ve gün içerisindeki planlarınızı veya gelecek etkinlikleri not düşebiliyorsunuz. Almış olduğunuz bu kayıtları kişilerle eşleştirebiliyor ve böylece daha hızlı ve düzenli bir veri sistemi oluşturabiliyorsunuz. Bir diğer başarılı yanı ise kartvizitleri tarayarak üzerlerindeki bilgileri not edebiliyor olması. Buradan indirin.

NetSuite

En İyi iOS CRM Uygulamaları

Ücretsiz bir çözüm olan NetSuite aynı zamanda bazı premium özelliklere sahip ve bunları uygulama içi satın alma ile sunmakta. En popüler CRM uygulamalarından biri olan NetSuite ile etkinlik günlüğü, gider yönetimi, zaman yönetimi, aktivite yönetimi, saat dilimi senkronizasyonu ve yerelleştirme gibi çeşitli faydalı özelliklere rastlamak mümkün. Bildirim gönderme özelliği de sunan NetSuite dışarıya yapılan tüm aramaların kaydını tutabiliyor ve ekran görüntülerini raporlar halinde sunabiliyor. Ücretsiz olarak indirin.

SalesMesh, Contacts Journal CRM (ücretli) ve Vipor gibi daha birçok alternatif mevcut. Özellikle SalesMesh alanında lider bir uygulama ve bugün birçok profesyonel tarafından tercih edilemekte. Ancak ne yazık ki bu uygulamalar bizim marketimizde mevcut değiller. Eğer onları gerçekten kullanmak isterseniz mağaza değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Sorularınız için akillitelefon.com/forum adresinden yardım almayı unutmayın.