Kategoriler
Konular

Wi-Fi Hotspot Destekli Dokuz Multiplayer Oyun

Android platformu herkesin kabul ettiği üzere oyun konforu açısından en esnek platform olma özelliğine sahip. Fakat uygulama marketindeki oyunlar arasında kaybolup gitmeniz çok kolay. iOS’e nazaran daha karmaşık bir yapısı var. Biz de bunu düşündük ve aynı ortamda bulunduğunuz arkadaş çevrenizle beraber oynayabileceğiniz en başarılı oyunları bir araya getirdik. Bu oyunların ortak özelliği; kablosuz ağ / Wi-Fi Hotspot ortamındayken multiplayer / çoklu oyuncu desteğini sunmalarıdır.

#1 Asphalt 8

Yerel Kablosuz Ağ Destekli 9 Multiplayer Oyun

Araba yarışı oyunları arasında artık bir efsane olan Asphalt 8, multiplayer desteğiyle beraber kendi seviyesini ileriye taşıdı. Sadece cihazınızın Wi-Fi Hotspot özelliğini kullanarak birden fazla oyuncuyla yarışabileceğiniz bir ortam oluşturabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri son derece üst düzey ve heyecan verici.

#2 Let’s Golf! 3

Wifi hotspot Ağ Destekli 9 Multiplayer Oyun

Let’s Golf! 3 tipik bir gold oyunu. Fakat bu oyunu bilgisayara karşı oynamak zorunda değilsiniz. Bildiğiniz gibi birçok spor oyununda rakip olarak mantıksal zekayı karşınıza alıyorsunuz. Eğer daha fazla eğlence arıyorsanız Wi-Fi Hotspot özelliğini kullanın ve arkadaşlarınızla rekabet edin. Oyunun zorluğu rekabeti de artırıyor.

#3 Critical Strike Portable

us-android-1-critical-strike-portable-min (1)

Critical Strike oldukça saçma FPS bir oyunu.:) Bu yüzden de arkadaşlarınızla oynamak için ideal. Elbette herkes bir FPS oyununu telefon üstünden oynama konusunda aynı isteği sergilemeyecektir. Fakat birkaç kişiyle aynı anda oynandığı zaman, Critical Strike’ın bile keyif vereceği bir ortam yaratmak mümkün.

#4 Brothers in Arms 3

Brothers-in-Arms-3-oyun-min

Mobil oyun dünyasının ilk yükseliş dönemlerinde yer alan Gameloft’un en keyifli oyunlarından birisi. Brothers in Arms 3’ü Wi-Fi Hotspot üstünden oynamak inanılmaz bir deneyim yaşatacaktır. Görsel efektler, grafik ve sayısız silah türü sayesinde muhtemelen birkaç saat telefonu bırakmanız mümkün olmayacak. Özellikle de size verilen görevleri tamamlarken.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu

#5 Doodle Army 2:Mini Militia

Doodle Army 2 Mini Militia oyun hotspot-min

Biraz ilginç bir ismi var ve oyunlardaki karakterler de çocuk milisler.:) Fakat hepsini göz ardı edebilirseniz çok eğlenceli bir ”savaş” oyunu olduğunu söylememiz gerek. Çünkü 8 kişi aynı anda çevrimiçi ya da çevrimdışı olarak oynama olanağı sunuluyor. Ortada yaşanacak olan curcunayı rahatlıkla tahmin edebilirsiniz

#6 6 Takes

6 takes! oyun android hotspot-min

6 Takes efsanevi board oyunlarının tasarımcısı Wolfgang Kramer’den esinlenerek yapılmış benzersiz bir kart oyunu. Bu tarz oyunların çok kısıtlı fakat bağımlı bir hedef kitlesi var. O nedenle muhtemelen bir çoğunuzun ilgisini çekmeyecektir. Yine de kültür edinme açısından Wolfgang Kramer’i araştırmanızı öneriyoruz.

#7 BADLAND

badland oyun android hotspot-min

BADLAND muhteşem, kusursuz bir oyun. Dünya üzerinde 40 milyondan fazla cihaza indirilmiş durumda! Oyun fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi büyük bir ormanın içinde geçiyor. Karşınıza çıkan bulmacaları çözerek seviye atlıyorsunuz. Bu esnada en yakın arkadaşınızla beraber oynamak da apayrı bir keyif. Oyunun aynı zamanda sayısız ödüle sahip olduğunu da eklememiz gerek.

#8 Battle Slimes

battle_slimes_oyun hotspot android

Battle Slimes sevimli bir savaş oyunu. Küçük sayılabilecek bir haritanın için de arkadaşlarınızı yenmek için çabalamanız gerekiyor. Çoklu oyuncu desteği çevrimdışı ve çevrimiçi olarak sağlanıyor. Eğer 4 arkadaş bulamıyorsanız bilgisayarları da karşınıza alabilirsiniz. Alacağınız puanlara bonus ve yeni özellikler kazanmanız mümkün.

#9 Chess Free

cheesefree-min

Satranç en sona kaldı. Çoklu oyun listelerinin tepesinde olmasa da oynanması zorunlu diyebileceğimiz bir oyun. Hem telefonda hem de gerçek hayatta her an her yer oynamaya hazır olmalısınız. Eğer bir çocuğunuz varsa ona öğretmeniz gereken ilk oyunun satranç olması gerektiğini unutmayın.