Kategoriler
Rehberler

Android Telefonla Başka Bir Telefonu İzleme ve Kontrol Etme

Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme normal şartlarda yaşamın etikliğine uyan bir uygulama değil. Öncelikle bu uygulamayı kötü maksatla düşünmemeniz gerekiyor. Eğer çocuğunuzun dışarıya çıktığında nerelere gittiğini, kimlere çağrı yaptığını / arama aldığını ve mesajlaştığını onun akıllı telefonuna el sürmeden almak isterseniz yapmanız gerekenler basit. Bu konuda birçok uygulama olduğu doğru ancak ücretsiz ve gerçekten işe yarar bir çözüm istiyorsanız size olan önerimizin son derece yeterli olduğunu göreceksiniz.

https://apkpure.com/tr/remote-sms-call-gps-tracker/mobiletrackandroid.remotesmscallgpstracker

Öncelikle belirtmeliyiz ki Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulaması casusluk amacı ile kullanılmamalı. Sağlığından endişe ettiğiniz yaşlıları bu şekilde takip edebilir ve çocuklarınızın nerede zaman geçirdiğini böylece izleyebilirsiniz. Amacı dışında uygulamayı kullanarak özel hayatlara saygı duymanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmayı isteriz.

Android akıllı telefonu uzaktan izleme konusunda en iyi ve bizim tavsiye listemizdeki uygulamalardan bir diğeri de mSpy. mSpy alınan, gönderilen veya silinen SMS’leri izleme, gelen ve giden aramaları kontrol etme, GPS üzerinden telefonu izleme, mesajlaşma ve sosyal ağlarda yapılanları görüntüleme gibi akla gelebilecek tüm hizmetleri çok pratik bir şekilde sunuyor. mSpy’ı telefonunuza kurmanız sadece beş dakika sürecektir. Üstelik bunun için de root işlemi asla gerekli değildir. mSpy uygulaması kendisini beş dakikada bir güncelleyerek size izlediğiniz telefon hakkındaki bilgileri an be an sunmasıyla öne geçiyor.

Android: Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme / Kontrol Etme

Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulaması root gerektirmiyor. Rahatsız edici reklamlar içermiyor ve oldukça sade bir arayüze sahip. İlk olarak takip etmek istediğiniz akıllı telefona yüklemeli ve uygulamanın istediği izinleri sağlamalısınız. Casusluk amacı ile kullanılmaması için uygulama çalıştığında bildirim çubuğunda bir simge beliriyor ve seçenekler arasında bu simgeyi kapatma şansı yok.

Android Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme Kontrol Etme (1)

Öncelikle Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulamasına giriş yapabilmek için bir kullanıcı adı ve şifre belirlenmesi gerekiyor. Bu şifre aynı zamanda uygulamanın web tabanlı izleme arayüzüne erişmenizi sağlayacak. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hangi bilgilerin web tabanlı arayüz üzerinden izleneceğini seçin. Seçenekler arasında SMS’ler, çağrılar ve konumlar var. Kaydedin ve çıkın. Akıllı telefonda yapmanız gerekenler bu kadar.

Android Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme Kontrol Etme (2)

Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulamasının web tabanlı arayüzüne https://remote-sms-call-gps-tracker.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonunuza kurulum yaparken kullandığınız e-posta ve şifre ile bu arayüze de giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda kullanıma dair bilgiler karşınıza getirilecek. Gördüğünüz gibi dokuz adet SMS gelmiş, iki adet de çağrı görüşmesi yapılmış. Sıklığı artırmak ve anlık olarak güncelleme yapabilmek mümkün. Ek olarak uygulama ve akıllı telefonun bağlantısını, pil yüzdesini de izleyebiliyorsunuz.

Android Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme Kontrol Etme (3)

Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulaması konum takibi konusunda da inanılmaz başarılı. Aynı konut içerisinde değiştirdiğiniz yer bile anlık olarak görülebiliyor. Elbette tüm verileri Google Maps üzerinden yani haritadan da rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Böylece gidilen cadde ve sokağı ayrıca geçirilen vakti görebilirsiniz.

Android Başka Bir Akıllı Telefonu İzleme Kontrol Etme (4)

Eğer kullandığınız kişi bildirim simgesindeki simgeden rahatsız oldu ise yani sizin onu takip ettiğinizin farkına vardıysa Android’de başka bir akıllı telefonu izleme / kontrol etme uygulaması bildirim çubuğundaki simgeyi kaldıramıyor. Bunu söylemiştik. Akıllı telefonunuzun ayarlarından uygulamanın bildirim ayarlarına girerek bu simgeyi kapatabilirsiniz. Ayrıca uygulama kapatılsa bile çalışmaya devam ediyor ve akıllı telefon yeniden başlasa bile aksamadan görevini yapmaya devam ediyor. Bu açıdan da beğendiğimizi söyleyelim. Tekrar hatırlatalım, bu uygulamayı kötü amaçlar için kullanmayın. Sorularınız varsa forum sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.