Kategoriler
Rehberler

LG G4 Root Erişimi Nasıl Sağlanır?

LG G4 root erişimi sağlama rehberiyle sizlerleyiz. LG G4’ü tam anlamıyla özelleştirmek istiyorsanız ya da cihazda root erişimine gereksinim duyan bir düzenleme yapmak niyetindeyseniz doğal olarak akıllı telefonda root erişimini nasıl sağlayabileceğinizi araştırıyorsunuzdur. Root erişimi sağlamak için takip edebileceğiniz çeşitli yöntemler mevcut. Dilerseniz LG G4 root erişimi için yapmanız gerekenlere göz atalım.

LG G4 Root Erişimi Nasıl Sağlanır?

Öncelikle cihazınızın model numarasının doğru olup olmadığını kontrol edin. Root erişimi sağladığınızda akıllı telefonunuzun garantisinin sona ereceğini unutmayın. Bilgisayarınıza akıllı telefonunuz için geliştirilen USB sürücülerini indirin ve yükleyin.

Akıllı telefonunuzda root erişimi sağlamak istediğinizde ilk olarak haliyle en kolay yöntemi denemek mantıklı olacaktır. Tabii bazen root erişimini en hızlı şekilde nasıl sağlayabileceğinizi de öğrenmek isteyebilirsiniz. Aslında her iki kritere uyum sağlayan bir çözüm var, adı da One Click Root.

  • Öncelikle cihazınızda root erişimi sağlayıp sağlayamacağınızı kontrol edin. One Click Root’un internet sitesindeki Support bölümüne erişin ve Check Root Availability butonuna tıklayın. Buradan akıllı telefonunuzun marka / model bilgisini girin, root desteği sunulup sunulmadığını öğrenin.
İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları

lg-g4-root-erisimi-nasil-saglanir-1a

  • Akıllı telefonunuzun pil seviyesinin en az % 50 üzerinde olmasını sağlayın.

lg-g4-root-erisimi-nasil-saglanir-2

  • Ayarlar – Genel – Geliştirici Seçenekleri bölümünden USB Hata Ayıklama özelliği etkinleştirin. Geliştirici Seçenekleri menüsünü göremiyorsanız Ayarlar – Telefon Hakkında – Sürüm Numarası yolunu izleyip bu seçeneğe 7 kez üst üste dokunun, Geliştirici Seçenekleri menüsü belirecektir.

lg-g4-root-erisimi-nasil-saglanir-3

  • One Click Root programını buradan bilgisayarınıza indirin.
  • Akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza USB kablosu aracılığıyla bağlayın. Programda karşınıza gelen sihirbazdaki basit yönergeleri takip edin.