Kategoriler
Haberler

Apple iOS 10.2 Beta 6 ve watchOS 3.1.1 Dağıtımda

Apple son zamanlarda çok hızlı biçimde iOS Beta güncellemelerini sunmayı başarıyor. Geçen ay içinde gelen iOS 10.2 Beta 4 paketinden sonra birkaç gün içinde Beta 5 hazır edilmişti. Aradan çok kısa süre geçmişken şimdiden Beta 6 paketi dağıtımda ve son haline yaklaştığı belli oluyor. Apple iOS 10.2 Beta 6 (sürüm 14C90/14C91) paketlerini hem geliştiriciler, hem de halka açık beta programına üye olanlar indirebiliyor. Buna göre ay sonunda Beta olmayan iOS 10.2 sürümü halka sunulacak.

Apple iOS 10.2 Beta 6 ve watchOS 3.1.1 İndirin

Apple’ın mobil işletim sisteminin son sürümünde TV hub uygulaması, onlarca yeni emoji ifadesi, yeni SOS yardım özelliği yer alıyor. Bu sonuncusunda Güç butonuna arka arkaya beş kez basarsanız acil yardım hattı aranıyor. Kamera ayarlarını koruma, bulunan bug’lar için yamalar ve kararlılık iyileştirmeleri de geliyor. İndirmek için halka açık beta programına buradan üye olabilirsiniz:

https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

Aynı zamanda geliştiriciler için iWatch özel watchOS 3.1.1 beta 5 hazır durumda. Ara sürüm olduğundan sadece bulunan yamalar uygulanıyor. Son sürümlerin sene sonunda önce dağıtıma girmesi bekleniyor.