Kategoriler
Apps & Oyunlar

Intagram: Silinen Fotoğraf ve Videolar Göndermek

Instagram’ın belirli özellikleri Snapchat uygulamasından arakladığı inkar edilemez. Kopyalanan özellikler arasında sonunculardan biri ortadan kaybolan fotoğraf ve videolar. Otomatik olarak silinen videolar ve fotoğrafları takip ettiğiniz ve sizi takip eden Instagram hesaplarına gönderebilirsiniz. Bu hesaplar içeriği sadece bir kez görebiliyor olacak. Görselleri göndermeden önce metin ekleme ve çizim yapma imkanı da var.

Instagram’da Silinen Fotoğraf ve Videolar Göndermek

Instagram arkadaşlarına silinen fotoğraf ve video göndermek için ana ekranın sol alt kısmındaki kamera sembolüne tıklayın. Kamera rulosundan bir fotoğraf ya da video seçmek için yukarı sürükleyin. Ayrıca ön kamerayla da fotoğraf ya da video çekebilirsiniz.

1

İsterseniz fotoğraf üzerine çizim yapın ve ardından sağ alttaki ufak oka tıklayın. Alıcıyı seçin ve gönderin.

2

Silinen Fotoğraf ve Videoları Görüntülemek

Silinen fotoğraf ve video size ulaştığında gelen kutunuzda ufak bir fotoğraf sembolü belirerek hangi hesabın size gönderdiğini anlamanızı sağlar. Tıkladığınızda anında göstermeye başlar ve ekranınızda 18 saniye boyunca kalır. Ardından yok olur. Cevap olarak silinen ya da silinmeyen fotoğraf ya da video gönderebilirsiniz.

3

Silinen fotoğraf ve videolar başlı başına görüşme olarak saklanıyor. Gelen kutusunda doğrudan mesajlaşma olarak belirmiyorlar. Alıcı fotoğraf ve videonuzu görünce haberdar oluyorsunuz. Sadece takip eden ve edilenler silinen video/fotoğraf gönderebildiği için spam yaşanmıyor.