Kategoriler
Apps & Oyunlar

Vine Camera Uygulamasıyla 6.5 Saniyelik Videolar

Twitter‘ın sahibi olduğu Vine adlı sosyal ağın kapanacağı ve mobil uygulamalarının sonlandırılacağı geçtiğimiz Ekim ayında ilan edilmişti. Bu servisin kapatılması yerine satılması gündeme gelmiş ve Pornhub sitesi talip olmuştu. İnce eleyip sık dokuyan Twitter kararını değiştirdi ve Vine’ı öldürmeyip Vine Camera olarak devam ettirme kararı aldı.

Vine Camera Uygulamasıyla Tanışın

Firmadan gelen açıklamaya göre içerik sağlayıcılarla yapılan yakın temaslardan sonra geçiş gerçekleşecek. Vine Camera, 2017 başında Vine uygulamasının yerini alacak. Bunu kullanarak 6.5 saniye uzunluklu ve tekrar edilen videolar çekilebilecek. Ardından cihaz içinde saklanabilecek videoları Twitter üzerinden paylaşmak mümkün olacak. Bundan başka bir özelliği olmayacak Vine Camera’nın ne derece ilgi göreceği merak konusu. Vine uygulamasını güncellemeyenler, önceki Vine’ları indiremeyecekler. Vine Camera ile Twitter hesapları eşleşecek ve takipçiler anında listeye girecek.

vineimgblog-01

Vine kapanmadan ve Vine Camera olmadan önce vine’larınızı indirebilirsiniz ama vine.co sitesini ziyaret ederseniz vine’larla birlikte yorumları da html dosyası içinde indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi