Kategoriler
Apps & Oyunlar

Samsung Galaxy S7 Melodileri ve Bildirim Seslerini İndirin

Samsung‘un bu seneye damga vuran bombası Galaxy Note 7 geri toplatılınca elindeki tek amiral gemisi Galaxy S7 kaldı. İşte bu modele daha fazla ağırlık vermek zorunda kalan firma, 4 GB RAM, 1.6 GHz işlemci, 32 GB depolama alanı ve 12 MP kamera ile 5 MP ön kamera ve 3000 mAh batarya içeren modeli daha da iyi hale getirmek için çabaladı. Cihaz göz kamaştırıcı ama fiyatından ötürü alamadıysanız ekte yer alan paketi kullanarak sistemle gelen melodileri indirip kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Melodileri ve Bildirim Seslerini İndirin

Samsung Galaxy S7 ile hazır olarak gelen standart melodiler, bildirim sesleri ve arabirim sesleri aşağıdaki linkte tek bir zip paketi şeklinde sunuluyor ve ücretsiz indirilebiliyor. Bize kalırsa etkileyici seslere yer verilmiş. Yüksek kaliteli olarak 320 kbps formatında saklanan sesler HD kalitesini eksik etmiyor.

s7edge

ZIP paketini indirdikten sonra sıkıştırma dışına çıkarın ve üç ayrı klasör halinde sunulan melodi, bildirim ve arabirim seslerinden istediklerinizi seçerek mp3 dosyalarını cihazınıza aktarın. Ses ayarlarına girerek melodi vb olarak seçebilirsiniz!

samsung-galaxy-s7-official-ringtones-collection