Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Facebook Sorunu, Support Code 804-1200 Hatası

Super Mario Run‘da Facebook sorunu, Support Code 804-1200 hatası, Nintendo sunucularına erişim sıkıntısı ve internet bağlantısı kaynaklı sorunlarla karşılaşmanız olası. Dilerseniz Super Mario Run‘da karşılaşılan Facebook sorunu, Support Code 804-1200 hatası ve diğer olası sıkıntılarla karşılaştığınızda çözüm için yapabileceklerinize değinelim.

Super Mario Run: Facebook Sorunu, Support Code 804-1200 Hatası

super-mario-run-facebook-sorunu-support-code-804-1200-hatasi-1

Facebook Hesabı Bağlantı Sorunu

Super Mario Run oyuncularının bir kısmı oyunda Facebook hesaplarına bağlanmakta sıkıntı yaşadıklarını ifade ediyor. Sorunun çözümü için:

  • Super Mario Run arayüzündeki Having Trouble butonunu seçin. Bunu oyunu hata sonrasında kapatıp tekrar açtıktan sonra yapmalısınız.
  • Redownload Data seçeneğini kullanın.
  • Veriler yeniden indirildikten sonra oyunun Facebook hesabınızla bağlantı kurması için tekrar deneme yapın.
İlginizi Çekebilir:  Soru çözdürme uygulaması önerisi

Bu işlemden sonuç elde edemezseniz iOS cihazınızda hard reset yapın, oyunu kaldırın ve tekrar yükleyin.

My Nintendo Fails To Load Hatası

Bu hatanın temel nedeni Nintendo sunucularındaki aşırı yoğunluk. Siz yine de iOS cihazınızın web tarayıcısının önbelleği ile geçmişini temizleyin, AdBlock benzeri içerik engelleyicilerini devre dışı bırakın.

Support Code 804-1200: Communication Error Has Occurred Hatası

Super Mario Run’da karşılaşılan bu sorun için şu anda bir çözüm yöntemi maalesef bulunmuyor. Bir grup şanssız oyuncu gibi siz de bu hata iletisiyle karşılaşıyorsanız sonuç alma garantisi olmayan eski çağ metodunu deneyin: Oyunu kaldırın ve yeniden yükleyin, önbelleği temizleyin, cihazınıza hard reset atın.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 yenilikler

Find an area with a better signal Hatası

Nintendo’nun daha önce doğruladığı gibi Super Mario Run çalışmak için sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymakta. Oyunu özellikle Wi-Fi ağına bağlı değil de 3G / 4G bağlantısı üzerinden oynuyorsanız sinyalin zayıfladığı bölgelerde bağlantının kopması nedeniyle bu hatayı almanız olası. Mümkünse bir Wi-Fi ağına bağlanın ya da sinyalin daha güçlü olduğu bir alana yönelin.