Kategoriler
Apps & Oyunlar

Super Mario Run: Mor Altınları Toplamak

Super Mario Run‘da mor altınları toplamak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Super Mario Run’da oyundaki tüm altınları topladığınızda oyun sizi satın alabileceğiniz bir eşyayla ödüllendiriyor. Buna ek olarak, gizli seviyelerin ve diğer şeylerin kilidini açmanızı sağlıyor. Dilerseniz Super Mario Run‘da mor altınları toplamak için gitmeniz gereken konumlara değinelim.

Super Mario Run: Mor Altınları Toplamak

super-mario-run-mor-altinlari-toplamak-0

Super Mario Run World 1-1’deki ilk mor altın ilk Goomba’nın hemen sonrasında bulunabilir. Havaya sarkan yeşil borunun üstünde onu bulabiliyorsunuz. Oraya ilerleyin ve Goomba’yı kullanarak mor altını yakalayın. Bir sonraki mor altının konumu ileride. İlk Pause Block’a erişene kadar ilerlemeye devam edin. Alanı değerlendirin, beş katı blok ile üç Question Block’u bulun. Katı bloklardan sıçrayarak Question Block’lara vurun ve mor altını elde edin.

Seviye ilerledikçe alçak alanlara yapışın. Bir sonraki mor altını Mario’nun ölümüne yol açan bir hendeğin altında bulabilirsiniz. Hızlı ilerlemeniz ve onu elde etmek için duvarı aşağı doğru kaydırmanız gerekiyor. Onu duyduktan sonra atlamayı unutmayın, böylece yukarıya dönebileceksiniz.

Dördüncü mor altın sonraki Pause Block’ta bulunabilir. Bu altını kaçırmamak için atlayın ve karaya çıkın. Question Block’un öbür tarafındaki mor altının havada, yüksekte olduğunu görebilirsiniz. Elde etmek için Mario platformun sonuna gelmeden önce atlamak isteyebilirsiniz.

Bu seviyedeki son mor altın sonraki Goombas setinin hemen öncesinde bulunmakta. En üstteki platforma iki Goombas ile atlayın ve Mario’nun kafasını kullanarak katı bloğa vurun. Challenge Coins setini tamamlayan beşinci mor altını dışarı çıkacaktır.