Android: Truecaller İle "Ara Beni" Özelliği

REKLAMLAR

Truecaller adlı çağrı uygulamasının Android sürümü güncellemeden geçti. Truecaller versiyon 7.82 ile birlikte Ara Beni özelliği eklendi. Bu sayede aradığınız kişi meşgul durumda, erişilemez ya da bir nedenden ötürü çağrınızı kapatıyorsa bilgi sahibi oluyorsunuz. Kullanıcılar aynı zamanda kaçırdıkları çağrılarla ilgili bildirim alıp önemli görüşmeleri unutmuyorlar.

Truecaller İle "Ara Beni" Özelliği

Bu avantajla aradığınız kişi meşgul ise, aramaya geri dönmesi gerektiğini belirten bir bildirim alıyor. Hatırlatıcılarla aramanın unutulması engelleniyor.

truecaller

4 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama, arayanların kimliğini gösterme ve istenmeyen aramaları engelleme desteğiyle de ön plana çıkıyor. Ücretsiz olan Truecaller: Caller ID & Dialer uygulamasında kullanıcılardan gelen bilgilerle derlenmiş 200 milyon telefon listesini içeren bir spam / çöp içerik listesi de yer alıyor. Telefon defterinizde kayıtlı olmasalar da arayanın fotoğrafını görmek ve adını öğrenmek mümkün olabiliyor. Ayrıca ada göre arama yapmak da mümkün.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...