Kategoriler
Konular

Android’de En İyi Alarm Uygulamaları

Sabah işe ya da okula gidenlere alarm şart. Android ile standart alarm uygulaması geliyor ama seçenekler sınırlı gelebilir. Arzu ederseniz Android uygulaması ve alternatiflere bakış atalım…

Android’de En İyi Alarm Uygulamaları

Stock Alarm Uygulaması

Çoğu kişi Android ile gelen standart alarm uygulamasına bayılıyor. Fazla söze gerek yok. Görevini yerine getiriyor. Çoklu alarm sayesinde gün içinde bildirimler alabilirsiniz. Bulamıyorsanız buradan indirebilirsiniz

screenshot.1484221283

Saat
Saat
Developer: Unknown
Price: Free

Gelişmiş Özellikler İsteyenlere Timely

Standart uygulama sizi kesmediyse o zaman Timely deneyin.

screenshot.1484221349

Eşsiz bir özellik olan bulut eşleştirmeye sahip Timely basit biçimde Google hesabınıza bağlanıyor ve tüm cihazlarınızdaki alarmları birbiriyle eşleştiriyor. Hangi cihazdan isterseniz alarm ekleyip diğerinini aktifleştirebilir ya da silebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları
Timely Alarm Clock
Timely Alarm Clock
Developer: Bitspin
Price: Free

Aynı zamanda basit olsa da güçlü bir alarm uygulaması. Örneğin alarm susturulmadan önce tamamlanması gereken bir görev tanımlayabilirsiniz. Çizim, matematik denklemi ya da cihazı sallamak gibi bir görev olabilir.

screenshot.1484222315

Aynı zamanda akıllı kalkış seçeneğiyle uyku döngüsü teorisi hayata geçirilebilir. Basit biçimde sizin verdiğiniz kalkış saatinden 30 dakika önce ufak adımlarla sizi uyanmaya hazırlar. Nazik seslerle buna imkan verir. Alarm giriş ve çıkış sürelerini belirleyebilirsiniz.

screenshot.1484222462

Sesini kesmesi için yandaki ses butonlarına basılmasını şart koşabilirsiniz. Eksik kalan yanı bir listeden rastgele alarm tonu seçememesi. Her gün aynı ton sıkıyorsa sürekli değiştirmeniz gerekecek. İşin ilginci bu uygulamayı geliştiren Bitspin firmasını Google satın aldı. Yakında özellikler Google alarm uygulamasına eklenebilir. Satın almadan sonra güncellemeler kesildi ki bu son derece normal.

İlginizi Çekebilir:  iOS 15.4 yenilikler

Diğer alarm seçenekleri Gentle Alarm ve Dwayne “The Rock” Johnson’un resmi alarm uygulaması The Rock Clock. Vaktiniz varsa onlara da göz atabilirsiniz.

Gentle Alarm
Gentle Alarm
Developer: mobitobi
Price: ₺5,60
The app was not found in the store. 🙁