in

Yola Çıkarken Evde Unutmaya Son

Unutkan olabilirsiniz. Bir şeyi unutmamak için not almanız, evden çıkarken unutmanıza engel olamaz ve sonradan pişman olabilirsiniz.

Yola Çıkarken Evde Unutmaya Son

Don’t Leave It adındaki iOS uygulaması buna son vermek istiyor. Bunun görevi siz evden çıkınca unutulan anahtar, cüzdan vb için geri dönmenizi hatırlatmak.

Don’t Leave It!
Don’t Leave It!
Developer: Layman Lab, Inc.
Price: Free+

Uygulamayı açınca konum ve bildirim sorularını yöneltiyor. İkisine de izin vermelisiniz. Genelde sık unutulan banka kartı, anahtar gibi cisimlere ait uzun bir listesi var. Eğer bu uzun listede görmediğiniz bir eksik varsa ekleyebilirsiniz. Genelde şarj aletini unutuyorsanız sembolüne tıklayın ve alarm almak istediğiniz mesafeyi seçin.

DontLeaveIt-562x500

Konumdan o kadar uzaklaşınca hatırlatma mesajı gelecek. Farklı konumlar için farklı hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz. Buradaki en büyük sorunsa telefonu unutmanız. Eğer bunu unutursanız listenizdekilerin tümünü unutma olasılığınız beliriyor.

Loading...

BU KONUNUN İÇERİĞİNİ DEĞERLENDİRİN

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Bu içeriği internette arayan diğer kullanıcıların daha kolay bulmasını sağlamak için yıldızlara tıklayarak yüksek bir değerlendirme yapın.

KötüOrtaİyiÇok İyiMükemmel

Yeniden görüşmek üzere!


İşleniyor...