Kategoriler
Konular

Android’li Akıllı Telefonunuzu Kurcalayanları Yakalayın

Telefonunuza ekran kilidi eklemiş olabilirsiniz ama siz masada değilken birinin cihazınızı açmak için uğraştığından şüphe duyuyor olabilirsiniz. Şüphelerinizi ispatla destekleyebilmek için bu uygulamalardan birini kullanabilirsiniz:

Android’li Akıllı Telefonunuzu Kurcalayanları Yakalayın

Lockwatch

lockwatch-2-670x390

Rüştünü ispat etmiş ve bir süredir kullanımda olan uygulamanın ücretsiz sürümünü kullananlar yanlış kodu girenin fotoğrafını çektirebiliyor. Bu fotoğraf e-postayla size gönderiliyor. Kurulum basit ve yüklü Gmail adresini kullanıyor. Reklam yok ama uygulama içinden bu çekilen fotoğraflara bakılamıyor. Yer bilgisini alıp size göndermiyor yani çalınırsa işiniz zorlaşıyor. Ücretsiz sürümde ses kaydı, SMS gönderme gibi ek seçenekler var.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Yakınlık Sensörü'nün çalışmaması ve çözümü
Lockwatch - Thief Catcher
Lockwatch - Thief Catcher
Developer: BlokeTech
Price: Free

Third Eye

third-eye-670x390

Basit bir seçenek ve fazla olanak yok. Basit biçimde biri kilidi açmakta başarısız olunca fotoğraf çekiyor, fotoğraf kayıtları listesinde tutuyor. E-posta vb göndermiyor. Altta ufak banner reklamlar gösteriyor. Ödeme yapanlar reklamı kaldırabiliyor.

Third Eye - Intruder Detection
Third Eye - Intruder Detection
Developer: Unknown
Price: Free

Intruder Selfie

intruder-selfie-670x390

Sadece ufak banner reklamlarla desteklenen ücretsiz bir seçenek. Ücretli sürüm yok yani reklamlara mahkumsunuz. Saldırganın beş taneye kadar fotoğrafını çekebiliyor. Belirli bir zamandan sonra eski fotoğrafları silmesi istenebiliyor. E-posta gelmiyor sadece uygulamayı açıp bakmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone iOS'de PiP çalışmıyor
Intruder Selfie™
Intruder Selfie™
Developer: Twinone
Price: Free

CrookCatcher

crookcatcher-670x390

CrookCatcher ise karanlık görünümlü bir diğer seçenek ve hem dahili galeri, hem de e-posta ile fotoğraf gönderme seçenekleri var. Başarısız olan oturum açma denemesinin yerini de gösterebiliyor. Böylece diğer seçeneklerden daha iyi bir hırsızlık çözümü oluyor. Rahatsız edici biçimde tam ekran reklamlar dolu ama parasıyla kaldırılabiliyor.

CrookCatcher - Anti Theft
CrookCatcher - Anti Theft
Developer: CrookCatcher
Price: Free