HTC One A9 Android Nougat Güncellemesi

REKLAMLAR

HTC One A9 Android Nougat güncellemesi ile ilgili gelişmeler var. Birçok HTC akıllı telefon kullanıcısı Android Nougat güncellemesinin cihazlarına ne zaman sunulacağı ile ilişkin beklemede. Bildiğiniz gibi firma geçtiğimiz ay içerisinde HTC 10 için bir Android Nougat güncellemesi yayınladı, güncelleme takviminde sırayı HTC One A9 akıllı telefon alıyor. HTC ABD'nin Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Mo Versi bilgiyi Twitter'dan paylaştı ve One A9 akıllı telefon için Android Nougat güncellemesinin hazır olduğunu ifade etti.

HTC One A9 Android Nougat Güncellemesi

HTC One A9 Android Nougat Güncellemesi 1

REKLAMLAR

HTC One A9 akıllı telefon 1.5 GHz sekiz çekirdek Qualcomm Snapdragon 617 SoC'den güç alıyor. Bu segmentteki cihazlar için ideal bir yonga. Snapdragon 617 öncülleri olan 615 ve 616'ya kıyasla daha iyi performans, azaltılmış güç tüketimi, yüksek LTE bağlantı hızları, Wi-Fi performansında artış ve Quick Charge 3.0 teknolojisini getiriyor.

One A9 kutusundan Quick Charge 2.0 desteğiyle çıksa da kutu içeriğinde bu teknolojiyle uyumlu bir şarj aleti çıkmamakta. Fakat üçüncü parti Quick Charge 2.0 adaptörlerle uyumlu çalıştığını ve daha hızlı şekilde şarj olabildiğini biliyoruz.

One A9 akıllı telefonda 3 GB RAM, microSD hafıza kartlarıyla 200 GB'a kadar genişletilebilen 32 GB kapasiteli dahili depolama birimi, 802.11ac kablosuz ağ bağlantısı, 4G, 2150 mAh kapasiteli pil, Bluetooth 4.1 ve HTC Boomsound gibi teknik detaylar var.

REKLAMLAR

HTC One A9 akıllı telefon ABD'de bugün itibariyle Android Nougat güncellemesini almaya başlayacak. Tatmin edici donanımsal özellikleriyle cihazın güncelleme sonrasında akıcı ve sorunsuz bir deneyim sunmasını bekliyoruz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...