Kategoriler
Konular

iPhone İçin Komik Fotoğraf Oluşturma Uygulamaları

İnternet ortamında popüler olan metin mesaj içeren komik fotoğraflar giderek daha sık oranda karşımıza çıkıyor. Hazır olanları tekrar servis etmek yerine bunları kolayca oluşturup siz de paylaşmak ister misiniz?

iPhone İçin Komik Fotoğraf Oluşturma Uygulamaları

İşte kolayca sonuç almanıza yardımcı olacak iPhone uygulamaları:

Meme Generator Free

memegenerator1-282x500

İyi tasarlanmış kullanıcı arabirimi, çok sayıda sık kullanılan hazır görsel ve yeri geldiğinde kendi görselini yükleme imkanı var. Favoriler seçilebiliyor, kategoriye göre filtreleme yapılabiliyor. Sadece görseli seçin, metni girin ve kaydedin.

Mematic

İlginizi Çekebilir:  iCloud'daki fotoğrafları Google Fotoğraflar'a aktarma

mematic1

Bu da son derece iyi ve çok sayıda hazır şablon sunuyor. Renkleri ve fontları seçmek isterseniz ve kendi görsellerinizi kullanmayı tercih ederseniz Pro sürüme terfi edip ödeme yapmanız isteniyor. Sonucu elde edince sadece metin girmeniz yetiyor.

‎Mematic - The Meme Maker
‎Mematic - The Meme Maker

MemeCrunch

memecrunch1

Bu uygulama biraz kafa karıştırabilir. İçerikleri animasyonlu GIF olarak görüyorsunuz. Metin ekledikten sonra sonucu kaydedince animasyonlu değil statik görsel olarak saklıyor. İçerikler özelleştirilebiliyor ve türlere göre filtreleme yapılabiliyor.

Meme Factory

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 yerine ne alınabilir?

memefactory1

Meme Factory uygulamasının görünümü eski günleri anımsatıyor. Sanki birkaç sene geriden geliyor. İster seçim yapıp kendiniz tasarlayabilir, isterse de diğer kullanıcıların hazırladıklarını kullanabilirsiniz. Popülerlik gibi filtreler kullanabilir ya da fotoğraf seçip kendiniz metin girebilirsiniz.

‎Meme Factory
‎Meme Factory
Developer: StuckPixel, Inc.
Price: Free+

Meme Producer

memeproducer1

Bu uygulama da iOS 6 günlerini andıran bir tasarıma sahip. Seçilebilen fotoğraf sayısı son derece az ve daha fazlasını aktifleştirmek için Pro sürüme geçilmesi isteniyor. İkincisi metni değiştirmek isterseniz en baştan başlamanızı gerektiriyor.

‎Meme-App
‎Meme-App
Developer: Meme Maker
Price: Free+