Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Yüzlerce Bildirim Sesi Bu Ücretsiz Uygulamada

Her ne kadar çoğu kullanıcı telefonunu özelleştirmek için root almanın şart olduğunu düşünse de belirli alanlardaki değişiklikler için böyle bir gereksinim yok. Kolayca yapılabilecek değişikliklerin önde geleniyse zil ve bildirim tonlarını başka seslerle güncellemek.

download ZEDGE™ Zil Sesi, Duvar Kağıdı android apk free

Android: Yüzlerce Bildirim Sesi Bu Ücretsiz Uygulamada

Eğer hala akıllı telefonunuzla gelen standart bildirim sesleriyle sınırlı kalmışsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanarak yüzlerce yeni sese kavuşabilir ve aradığınız seçeneği kolayca bulabilirsiniz.

Zedge kullanarak yüzlerce ve hatta binlerce bildirim sesi ve zil tonunu ücretsiz elde edebilirsiniz. Arama gerçekleştirmek için kategorilere göre göz atın ya da diğer kullanıcılar arasında popüler olanları kontrol edin. Elbette arama fonksiyonu da var. Tek bir anahtar kelimeyle zil tonları, bildirim sesleri ve hatta duvar kağıtlarını bulabiliyor.

Artık eskiden olduğu gibi zil tonları için ödeme yapmanıza gerek yok. Bu seçenekleri kullanarak farklı uygulamaları kolayca ayırt edebilir, canınız istediği anda bir diğer tona geçebilirsiniz. İsterseniz kişiler listenizdekilere birer ayrı çağrı melodisi atayabilir ve kimin aradığını ekrana bakmadan anlayabilirsiniz. Video oyunlar ya da popüler olan diğer içeriklerde yer alan sesleri de kolayca bulabileceğinizi düşünüyoruz. Uygulamayı kullanmak için üyelik gerekmiyor ama reklamlara yer verilmekte. Buna rağmen kullanıcı deneyimini rahatsız eden bir yapısı yok.