Kategoriler
Konular

Android’de En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması

Android‘li akıllı telefonlarla uyumlu En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması ile sizlerleyiz. Android’li cihazlara yüklenebilecek ilginç işlevlere sahip çok çeşitli uygulamalar var. Bunlardan bir kısmı ses değiştirerek eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak tanıyor. Birçok takipçimizin daha önce bu türden uygulamaları kullanmadığını tahmin ediyoruz. Dilerseniz Android için En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması nelermiş hep birlikte görelim.

Android’de En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması

Voice changer with effects

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 1

Uygulamayı kullanarak arkadaşlarınızı şaşırtabilir, bu süre zarfında hayli eğlenebilirsiniz. Uygulama olumlu kullanıcı yorumlarına sahip. Modifiye edilmiş sesinizle konuşup kayıt alabilir, filtre uygulayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.baviux.voicechanger&hl=en]

Best Voice Changer

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 2

Uygulama ile ses kaydı yapabilir ya da sihirli dönüşüm için mevcut bir ses dosyasını seçebilirsiniz. Sesinizi değiştirdikten sonra yeni kaydı WhatsApp, Facebook, Twitter, LINE gibi uygulamalar aracılığıyla arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize gönderebilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.meihillman.voicechanger&hl=en]

RoboVox Voice Changer Pro

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 3

RoboVox ile sesinizi kolayca korkunç, eğlenceli, müzikal, şeytani ya da robotik hale dönüştürebilirsiniz. Uygulama ile ses değiştirmek ve kayıt almak mümkün. Bünyesinde 32 farklı ses stili bulunduğunu belirtelim.

[appbox googleplay id=com.mikrosonic.DroidVox&hl=en]

Voice Changer

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 4

Bu eğlenceli araç ile sesinize helyum, koro, canavar, sincap sesi havası katabilirsiniz. Oluşturduğunuz kaydı doğrudan arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

[appbox googleplay id=com.androbaby.voicechanger&hl=en]

Voice changer for kids

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 5

Sesinizi kaydedin, ona eğlenceli efektler uygulayın, eğlenceye hazır olun! Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Kayıtlarınızı paylaşacağınız arkadaşlarınız ve akrabalarınızın hayli eğleneceğinden emin olabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.baviux.voicechanger.kids&hl=en]

Simple Voice Changer

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 6

Ses değiştirmek için kullanılabilecek eğlenceli bir uygulama daha. Simple Voice Changer’da kullanabileceğiniz 12 farklı ses efekti mevcut. Uygulamada Türkçe dil desteği de bizlerle.

[appbox googleplay id=com.twisconapps.robotvoice&hl=en]

Helium Voice Changer

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 7

Helyum çektikten sonra sesinizin nasıl bir hal alacağını merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre! Araçta maalesef farklı efektler yer almıyor, yalnızca helyum efektine yer veriliyor. Ancak yine de denemenizi tavsiye ediyoruz.

[appbox googleplay id=com.androidsx.heliumvoicechanger&hl=en]

Voice Changer (Prank)

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 8

Uygulama en çok beğendiğimiz ses değiştirme araçları arasında yer alıyor. Hızlandırma, yavaşlatma, yankı, helezon, hiper, sincap, robot, cyborg, fısıldama, psikopat, arı, uzaylı gibi çok sayıda efekt içeriyor.

[appbox googleplay id=com.prixmapp.prankvoicechanger&hl=en]

Voice Changer From AndroidRock

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 9

Voice Changer From AndroidRock bünyesinde çok sayıda eğlenceli ses efekti yer almakta. Uygulamanın arayüzü oldukça basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış.

[appbox googleplay id=com.androidrocker.voicechanger&hl=en]

Voice Changer From e3games

Android En İyi 10 Ses Değiştirme Uygulaması 10

Araç Google Play mağazasında oldukça pozitif kullanıcı yorumları ve puanları almış vaziyette. Basitçe ses kaydı alıp sesinize dilediğiniz efektleri uygulamanıza olanak tanıyor. Ses kaydını alarm, zil sesi ya da bildirim sesi olarak atayabiliyorsunuz.

[appbox googleplay id=com.e3games.voicechanger&hl=en]