Kategoriler
Apps & Oyunlar

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player ile sizlerleyiz. Google Play uygulama mağazasından çok sayıda uygulama indirmenize rağmen aradığınız müzik uygulamasını bulamadınız mı? Bir odyofilsiniz ve mevcut uygulamalardaki ekolayzır ayarları sizi tatmin etmiyor mu? Artık üzülmenize gerek yok. jetAudio HD Music Player uygulaması ile müzik oynatıcısının arayüzünü dilediğiniz gibi özelleştirebiliyor, ekolayzır ayarlarını istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Araç müzik tutkunları ve odyofiller için adeta biçilmiş kaftan.

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player 1

jetAudio HD Music Player uygulaması Google Play mağazasına 2012 yılında giriş yaptı. Birçok Android kullanıcısı tercihini PowerAmp‘ten yana kullandığı için uzunca bir süredir hak ettiği ilgiye ulaşamadı. İki uygulamayı sundukları özellikler ve arayüzleri açısından kıyasladığımızda jetAudio HD Music Player‘ın PowerAmp‘i rahatlıkla geride bıraktığını söyleyebiliriz.

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player 2

Uygulama .wav, .mp3, .ogg, .flac, .m4a, .mpc, .tta, .wv, .primate, .mod, .spx, .wma gibi birçok müzik dosya formatını desteklemekte. Wide, Yankı, X-Bass gibi çeşitli efekt ve özellikler ile yüksek kalitede ses sağlıyor. Müzik dinleme deneyimine geniş bir yelpaze sağlayacak 32 ekolayzır içeriyor. Kendi ses deneyimini özelleştirmek isteyen kullanıcılar için 10 / 20 bant grafik ekolayzır ve oynatma hızı kontrolü, çapraz geçiş, AGC gibi gelişmiş oynatma fonksiyonlarına izin veriyor.

Müzik Meraklıları ve Odyofillere Özel Android Uygulaması jetAudio HD Music Player 3

Uygulamanın Basic sürümünde reklamlar ve bazı özellik kısıtlamaları söz konusu. Plus sürümüne terfi eden kullanıcılar bu özellikleri elde edebiliyor:

 • 20-bant grafik ekolayzır
  Etiket Düzenleyici (MP3, FLAC, OGG, M4A)
  Etiketteki şarkı sözlerini (Eşitlenmemiş şarkı sözleri) görüntüleme
  2 kilit ekranı
  14 uygulama widget’ı : 4×1 (#2), 4×2 (#3), 4×3 (#3), 4×4 (#3), 3×3, 2×2, 2×3
  Pitch değiştirici
  Hassas oynatma hız kontrolü (50% ~ 200%)
  Tarayıcı için Açık Gri / Beyaz tema
  Sanatçı / Şarkı / Klasör / Tür tarayıcısı için Izgara modu
  İleri / Geri sarma aralığını ayarlama
  Genişletilmiş bildirim çubuğu (JB için)
  MIDI çalma (jetAudio WaveTable MIDI synthesizer motoru kullanarak)