Kategoriler
Apps & Oyunlar

LG G6 Kamera Uygulamasını LG G4’e Yüklemek

LG G6 kamera uygulamasını LG G4’e yüklemek için izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. LG G6 akıllı telefonun en ilgi çekici özelliklerinden birisi ekranının 18:9 en boy oranına sahip olması. Haliyle firma yeni akıllı telefonunda kendi uygulamalarında ciddi değişimlere gitti ve uygulamaların yeni amiral gemisi akıllı telefonda sorunsuz ve tam uyumlu olacak şekilde çalışmasını sağladı. Bunlardan birisi de kamera uygulaması. LG G6’daki kamera uygulaması yeni bir arayüze ve çok sayıda kullanışlı özelliğe sahip. Güncellenen aracın 18:9 en boy oranlı ekranın avantajlarını kullandığı görülüyor.

LG G6 satılmaya başladı! - Bilim Teknoloji Haberleri

Cihazla çekilen fotoğrafları kamera uygulamasının arayüzünden sol kısımda kaydırma yaparak görmek mümkün. Anlık çekim, eşleştirmeli çekim, ızgaralı çekim ve rehberli çekim olmak üzere dört farklı mod bizlerle. Dilerseniz LG G6 kamera uygulamasını LG G4’e yüklemek için ne yapmanız gerektiğine bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek

LG G6 Kamera Uygulamasını LG G4’e Yüklemek

LG G6 Kamera Uygulamasını LG G4'e Yüklemek 1

XDA sitesi üyelerinden yener90 LG G6 akıllı telefonun kamera uygulamasını G4’e port etti. Heyecana kapılmadan önce aracın şu an alfa sürümünde olduğunu ve çeşitli hatalar ile eksiklikler barındırdığını belirtelim. Geri bildirimlere bakılırsa flash etkinleştirildiğinde uygulama donabiliyor, microSD kartlarla sorun yaşanıyor, uygulama zaman zaman kendiliğinden kapanabiliyor.

  • Kurulum için öncelikle LG G6 kamera uygulamasının APK dosyasını indirin. LGCameraAppG6_v0.1.apk / Alternatif
  • İndirdiğiniz APK dosyasını akıllı telefonunuzun dahili depolama birimine taşıyın.
  • Android’de Settings – Security (Ayarlar – Güvenlik) menüsüne erişin. Buradan Unknown Sources (Bilinmeyen Kaynaklar) seçeneğini etkinleştirin.
  • Dosya yöneticinizle APK dosyasının yer aldığı dizine erişin.
  • Dosyaya dokunun ve Install butonu ile devam edin. Uygulamanın kurulumu gerçekleştirilecektir. İşlemin root erişimine gerek duymadığını ifade edelim.