Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: Gangstar New Orleans Yayınlandı

Gameloft’un GTA serisine oldukça benzeyen yeni oyunu Gangstar New Orleans yayınlandı. Oyun Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlara yüklenebilir durumda. Esasında oyun geçtiğimiz hafta içerisinde yayınlanmıştı fakat ilk etapta sınırlı sayıda ülkedeki kullanıcılar indirebilmekteydi. Şu an global olarak ücretsiz indirilebiliyor, tabii bu dönemin olmazsa olmazı uygulama içi satın alma modeli yoluyla edinilebilen ekstralar bizlerle.

Android ve iOS: Gangstar New Orleans Yayınlandı

Android ve iOS Gangstar New Orleans Yayınlandı 1

Gameloft daha küçük ekranları tercih eden oyunculara açık bir dünya ortamı sağlamayı hedeflemiş görünüyor. Oyunda karakterinizle bisikletçi çetelerin, yozlaşmış polislerin ve hatta Voodoo rahiplerinin (evet, doğru okudunuz) bulunduğu New Orleans şehrinin sokaklarında dolaşıyorsunuz.

Nihai hedef ise Big Easy’i kendi bölgeniz gibi yönetebilmek; bu tabloya ulaşmak için gerekli olan herhangi bir yöntemi uygulamanız mümkün. Oyun, oyuncuların New Orleans’ın çeşitli semtlerinde gerçekleştirilen görevler ile yol haritalarını çizmelerini sağlıyor.

Android ve iOS Gangstar New Orleans Yayınlandı 2

Oynayacağınız karakteri tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Oyunda bulunan tüm seçeneklerden yararlanmaya dikkat etmenizi öneriyoruz. Yüzlerce silah, araç ve gangsteri oyun stilinize uyacak şekilde donatabilir, kaynaştırabilir ve geliştirebilirsiniz.

Geliştirici firma Gameloft’a göre Gangstar New Orleans triple-A olarak tanımlanan üst düzey oyunların düzeyinde grafiklere sahip. Firma oyuncuların çete savaşları dünyasına dalmaları, çatışmalara girmeleri ve gangsterleri canlandırmaları sürecinde odaklanmayı / moda girmeyi kolaylaştıracak başarılı soundtrack’lere yer vermeyi de ihmal etmiyor.

Android ve iOS Gangstar New Orleans Yayınlandı 3

Gangstar New Orleans Android cephesinde Android 4.0 ve daha güncel işletim sistemli cihazlarla uyumlu. Apple’ın iOS 8.0 ve daha güncel işletim sistemli mobil cihazlarına da yüklenebiliyor.

[appbox googleplay id=com.gameloft.android.ANMP.GloftOLHM]

[appbox appstore id968390718?mt=8&ign-mpt=uo%3D4]