Kategoriler
Konular

Kopyala – Yapıştıra Yardımcı Android Uygulamaları

Android işletim sistemiyle gelen kopyala yapıştır desteği son derece basit kalıyor. Bir metni kopyalamak ya da kesmek kolay ama yapıştırma yapmadan önce ardından başka bir içerik kopyalarsanız içerik sonsuza kadar kaybolabiliyor!

Kopyala – Yapıştıra Yardımcı Android Uygulamaları

Bazıları için bu derece basit bir kopyala-yapıştır sistemi yeterli gelebilir ama sizi kesmiyorsa pano yönetim uygulaması kullanarak fonksiyonelliği arttırabilir ve yapıştıracağınız içeriği keserken biçimlendirmeyi temizleme gibi artılar elde edebilirsiniz.

Native Clipboard

native-1

Bu uygulama listemizde yer alan en hoş görünümlü seçenek. Google’ın materyal tasarım ilkesine uyuyor. Çalışabilmesi için erişilebilirlik seçeneklerinden onay vermenizi gerektiriyor. Böylece kopyala yapıştırda devreye girebiliyor. Ardından kopyalananları sıralıyor ve metin alanına çift tıklayıp yapıştırabiliyorsunuz. Maalesef belirli cihazlarda bu şekilde sonuç vermiyor yani denemeniz şart.

İlginizi Çekebilir:  11 adet gizli Google oyunu
Native Clipboard Manager
Native Clipboard Manager
Developer: DHM47
Price: Free

Clipper

clipper-1

Kopyaladığınız tüm içerikler uygulama ekranında depolanıyor. Sadece istediğiniz içeriği kopyalamak için uygulama penceresinden tıklamanız yetiyor. Sonrasında nereye yapıştırmak isterseniz yapıştırabilirsiniz. Hızlı bir çözüm. Notları kategorilere göre sıralayabilir ve bildirim alanı kısayoluyla uygulamaya kolayca erişebilirsiniz.

Clipper - Clipboard Manager
Clipper - Clipboard Manager
Developer: rojekti
Price: Free

Copy Bubble

copy-1

Facebook Messenger’daki sohbet kafaları gibi kullanılan bir uygulama istiyorsanız size göre. Ekranda dolaşan ve kolayca erişilen balon size özel bir pano gibi işliyor. Kopyaladıklarınız anında uyuglamaya gidiyor ve balondaki sayı bir artıyor. Ardından balonu açın ve yapıştırmak istediğinizi seçin. Sağlam ve reklam göstermeyen bir seçenek.

İlginizi Çekebilir:  Yazarlar için olmazsa olmaz Android uygulamaları
Copy Bubble
Copy Bubble
Developer: Diigo
Price: Free

AnyCopy

anycopy-1

Hem en iyi deneyim, hem de en yüksek güvenlik olsun diyenler için geliştirilmiş bu uygulamanın not boyutu değiştirme, varsayılan kayıt klasörünü seçme, notları otomatik sıralama gibi özellikleri için ücretli sürüme geçmek gerekiyor ama bizce şart değil. Ücretsiz sürümde reklam yok ve özellikler yeterli. Notlarda arama, bildirim alanından çağırma, PIN ile uygulama kilitleme, klasörlere parola ekleme gibi artıları var. İçerikler kriptolanıyor.

AnyCopy-Copy & Paste Clipboard
AnyCopy-Copy & Paste Clipboard
Developer: Unknown
Price: Free

Easy Copy

İlginizi Çekebilir:  Android için en iyi gökyüzü / uzay gözlem uygulamaları

easy-copy-1

Hızlı biçimde kopyala yapıştır yapmak istiyor ama ekranda dolaşan bir balon görmek istemiyorsanız bunu seçebilirsiniz. Bir içerik kopyalayınca paylaşma menüsü gibi devreye giriyor. Hazır sistemi iyileştirmek yerine bir alternatif sunmuş oluyor. Uygulamalara ya da doğrudan açtığınız yere yapıştırmak için aynı menü kullanılıyor. İçeriği yapıştırmadan önce belirli düzenlemeler de yapabilirsiniz.

Easy Copy -The smart Clipboard
Easy Copy -The smart Clipboard
Developer: Unknown
Price: Free