Kategoriler
Apps & Oyunlar

Secret Files: Tunguska Oyununu Ücretsiz İndirin

Apple iPhone ve iPad uyumlu Secret Files: Tunguska oyunu App Store uygulama mağazasından 20 Nisan’a dek ücretsiz indirilebiliyor. Macera oyunlarına meraklıysanız 2000’li yıllarında ortalarında hayatımıza giren Secret Files: Tunguska oyununu ücretsiz edinme fırsatı ayağınıza gelmiş durumda.

Secret Files: Tunguska Oyununu Ücretsiz İndirin

Secret Files Tunguska Oyununu Ücretsiz İndirin 1

Alman stüdyosu Animation Arts tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan Secret Files: Tunguska oyunu bir süre önce App Store uygulama mağazasından çekilmişti, oyun şimdi tekrar yayınlanmış vaziyette. Üstelik 20 Nisan’a kadar ücretsiz indirilebiliyor, bu tarihten sonra ise tam fiyat etiketine geri dönüş söz konusu olacak.

Tunguska, Secret Files oyun serisinin ilk halkası ve devamında Puritas Cordis, Secret Files 3 ve Sam Peters oyunlarını görmüştük. App Store uygulama mağazasında ise şu an için yalnızca Tunguska ve Sam Peter oyunları bulunmakta.

Secret Files Tunguska Oyununu Ücretsiz İndirin 2

Secret Files serisinde babasının nerede olduğuyla ilgili ipuçları yakalamaya çalışan genç ve çekici kahramanımız Nina ile babasının meslektaşı olan ve Nina’ya yardım teklif eden Max Gruber’in maceralarına dahil oluyoruz.

Oyunda tıklama esaslı bir macera oyunundan bekleyebileceğiniz oyun deneyimine tatmin edici şekilde ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında satın almanız gereken herhangi bir öge bulunmuyor. Nina ve Max’in dünyanın çeşitli bölgelerindeki maceralarını merak ediyorsanız diğer Secret Files oyunlarına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Secret Files Tunguska Oyununu Ücretsiz İndirin 3

2 GB’ın üzerinde bir indirme yapmanızı gerektiren oyunun iOS 8.1 ve daha güncel işletim sistemli Apple iPhone, iPad ve iPod Touch modellerine yüklenebildiğini belirtelim.