Kategoriler
Rehberler

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek

Android’li akıllı telefonlarda Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek için izlenmesi gereken aşamaları anlatacağız. Android 7.0 Nougat işletim sistemi çok sayıda yeni özelliğe ev sahipliği yapıyor. Maalesef akıllı telefonların birçoğu bu güncellemeyi alamayacak. Eğer elinizde Nougat güncellemesini almayacak bir akıllı telefon varsa Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek üzere aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek

Launcher Kullanımı

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek 1

Akıllı telefonunuza Android Nougat işletim sistemi arayüzünü kazandırmak için Nougat Launcher’ı yükleyebilirsiniz. Uygulama bünyesinde çeşitli özelleştirme seçenekleri, temiz bir görünüm ve akıcı çalışan menüler bizlerle. Cihazınızda Android Nougat deneyimine bu launcher ile kavuşabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.ovidos.android.kitkat.launcher3&hl=en]

N Dialer+Calci

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek 2

Android Nougat işletim sistemindeki telefon ve hesap makinesi uygulamalarına oldukça benzeyen çözümleri cihazınıza kazandırmak için N Dialer+Calci uygulamasından yararlanabilirsiniz.

[appbox googleplay id=com.appstane.dialer&hl=en]

Bildirimler ve Durum Çubuğu

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek 3

Akıllı telefonunuzda root erişimini sağladıysanız Android N-ify the status bar aracıyla akıllı telefonunuza Android Nougat işletim sistemindekiyle aynı görünümde bildirimler ve durum çubuğunu dahil edebilirsiniz.

Xposed Kullanımı

Root’lu akıllı telefonunuza Android N-ify uygulamasını yüklemek için Xposed Installer’a ihtiyacınız olacak ki root erişimini sağladıysanız cihazınıza muhtemelen Xposed kurmuşsunuzdur. Akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz Xposed modülleriyle Android’de ileri düzey özelleştirmeler ve yeni özellikler elde edebileceğinizi belirtelim.

Gece Modu

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek 4

Android Nougat’ın en güzel özelliklerinden birisi göz sağlığı dostu gece modu. Mevcut akıllı telefonunuza gece modu özelliğini eklemek için Twilight uygulaması ideal bir seçenek olacaktır.

[appbox googleplay id=com.urbandroid.lux]

Android Nougat Arayüzü

Güncelleme Almadan Android Nougat Özelliklerini Elde Etmek 5

Akıllı telefonunuza Android Nougat arayüzünü yüklemek için Nougat UI for Android Beta uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bu aracı daha önce buradaki rehberimizde detaylıca ele almıştık.

[appbox googleplay id=eu.project.ui&hl=en]