Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android / iOS: İlgi Çekici Slayt Şovlar Oluşturun

Çok kısa sürede ilgi çekici slayt şovlar elde etmek istiyorsanız popüler bir online araç olan Animoto’nun iOS ya da Android sürümlerini deneyebilirsiniz. Her ne kadar Apple’ın iOS işletim sistemiyle gelen Fotoğraflar uygulamasında slayt şov özelliği olsa da sade kalıyor.

Android/iOS: İlgi Çekici Slayt Şovlar Oluşturun

Animoto da iOS Fotoğraflar uygulamasına benzer biçimde slayt şov yapmanıza olanak veriyor ama daha ileri gidip metin başlık ve video klip ekleme olanağı veriyor. Ayrıca bir ya da birden çok fotoğrafı seçip öne çıkarabilir ve diğerlerine kıyasla daha uzun süre gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz olan uygulamayı kullanarak slayt şov yapmak için üye olup oturum açmanız gerekmiyor ama bunları online ortamda paylaşmak istiyorsanız hesap açmalısınız. Bu esnada e-postanızı girerek ya da hazır mevcut Facebook hesabınızla oturum açabilirsiniz. iOS ortamında kullanabilmek için Fotoğraflara erişim izni vermeniz şart. Basit sürümde en fazla 12 fotoğraf seçilebiliyor. Premium sürümü satın alırsanız 300 taneye kadar destek veriliyor.

Animoto_titles

Seçilen fotoğrafların sıralamasını değiştirebilir ve aralara başlık metinler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu sete uygun bir tema (parti, yaşgünü, tatil vb) seçmek için üstteki menüleri kullanabilirsiniz. Bir diğer olanaksa varsayılan olarak gelen müziği değiştirmek için iTunes arşivinizi kullanabilmek. Geçiş efektleri müziğinizle senkronize olacak. 45 saniye içinde videonuz hazır hale gelecek. Bunları paylaşmak için e-posta, SMS, Twitter/Facebook ortamlarını kullanabilirsiniz.

Animoto_share

Bu slayt videoyu iOS cihazda saklamak isterseniz premium sürüm şart. HD kalitesinde kayıt için de bu sürüm şart. Animoto hesabınıza eklediğiniz tüm slayt videolarınıza online yoldan erişilebilir. Buna ek olarak Pinterest, Tumblr, LinkedIn de kullanılabiliyor. Gömme koduysa sitelere eklemek için seçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Android uyumlu tansiyon ölçme uygulamaları