Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS: Puffin Browser İle Flash İçeriği Oynatın

Apple kullanıcılarının Flash esaslı videolar ve oyunlar yüzünden sıkıntılı anlar yaşadığı biliniyor. Buna çözüm olarak Flash desteği içeren özel internet tarayıcıların kullanılması öneriliyor ama hangisi seçilmeli?

Puffin Web Browser nedir ? Ne işe yarar ? - TeknoAjan.com ...

iOS: Puffin Browser İle Flash İçeriği Oynatın

İlgi çekici ve fonksiyonelliği bol bir uygulama olan Puffin Browser akla gelen ilk seçeneklerden biri ve en iyi iPhone uygulamaları sayfasına girmeyi başarmış durumda.

iOS cihazlarda Flash desteği olmadığı için bir video ya da oyundan ötürü bu tür bir sayfaya denk gelirseniz sonuç vermez. Adobe Flash Player eklentisine gerek bırakmayan Puffin internet tarayıcıya rakip olarak Atomic Web, Dolphine ve Chrome gibi alternatifler var ama Puffin ile sorunsuz biçimde kolayca sonuca gidebilirsiniz.

Puffin_settings

Denemek için ücretsiz sürümü indirebilirsiniz ki iki hafta kullandıktan sonra Flash içeriği desteklemez hale geliyor. Ardından kurulum sonrasında Flash içerik olan siteye girin ve sonuç vermiyorsa uygulama ayarlarına girip Flash desteği kısmından aktifleştirin ve en iyi deneyim için cihazı yatay olarak kullanın ve sinema modunu açın. Tam ekranda izlenen Flash videolar bile son derece akıcı ve sorunsuz.

Puffin_theatre_mode

Ek olarak arabirim seçeneklerini düzenleyebilir ve Puffin’i istediğiniz hale getirmek için ince ayar yapabilirsiniz. Farklı renk temaları, açılan pencereleri engelleme, parolaları saklama gibi olanaklar var. Önbellek, çerezler, indirme geçmişi ve form verileri hızlı biçimde silinebiliyor.

Puffin_wallpaper

Ana sayfada Facebook, Twitter gibi popüler sitelere kısayollar var ama en sık ziyaret ettikleriniz zaman içinde ekleniyor. Bu sayede favoriler menüsüne girmeden kolayca sonuca gidebilirsiniz. Ana sayfada görülen arka plan resmi de değiştirilebiliyor. Pocket, Readability gibi popüler servislere özel eklentiler bulunup indirilebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve iPad için en iyi korku oyunları / 2022