Kategoriler
Rehberler

Android / iOS: Sahte Gelen Arama Oluşturmak

Android ve iOS‘te sahte gelen arama oluşturmak için kullanabileceğiniz uygulamaları tanıyacağız. Zaman zaman arkadaşlarınıza küçük şakalar yapmak ya da zor durumlardan sıyrılmak adına sahte gelen arama oluşturmak isteyebilirsiniz. Tabii Android ya da iOS’te böyle bir özellik bulunmamakta; yani üçüncü parti uygulamalardan yardım almanız gerekecek. Dilerseniz Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarda sahte gelen arama oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç uygulamaya göz atalım.

Android ve iOS: Sahte Gelen Arama Oluşturmak

Android

Fake Call Prank

Android ve iOS Sahte Gelen Arama Oluşturmak 1

Bu ücretsiz uygulama ile Android telefonunuzda sahte aramalar oluşturabilirsiniz. Sahte arama için isim, numara gibi detayları belirleyebiliyorsunuz. Uygulama sahte SMS de oluşturabiliyor ve çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor.

[appbox googleplay id=com.onexsoftech.fakecallprank]

Fake Call & SMS

Android ve iOS Sahte Gelen Arama Oluşturmak 2

Bizim favori uygulamamız olan Fake Call & SMS adından da anlaşılabileceği üzere sahte arama ve kısa mesajlar oluşturma imkanı sunmakta. Sahte arama zamanlama özelliği var. Arama için fotoğraf, isim, numara gibi ögeleri ayarlayabiliyorsunuz. Zil sesini özelleştirmek de mümkün.

[appbox googleplay id=com.popularapp.fakecall]

Fake-A-Call Free

Android ve iOS Sahte Gelen Arama Oluşturmak 3

Uygulama ile anlık ya da zamanlanmış sahte gelen aramalar oluşturmak oldukça kolay. Yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın, anlık arama yapmak için Fake a Call Now; zamanlanmış sahte arama oluşturmak için Schedule Fake Call butonuna dokunun ve dilediğiniz özelleştirmeleri gerçekleştirin.

[appbox googleplay id=net.excelltech.fakeacallfree2]

iPhone

Fake-A-Call Free

Android ve iOS Sahte Gelen Arama Oluşturmak 4

Apple iPhone’da sahte gelen aramalar oluşturmak için Fake-A-Call Free uygulamasından yararlanabilirsiniz. Uygulama ile sahte arama oluşturmak için arayüzdeki Fake Call Schedule butonuna dokunun ve ardından fotoğraf, isim, zaman ve zil sesi ayarlarını dilediğiniz gibi yapılandırın. Dilerseniz bu ayarlamalarla uğraşmadan doğrudan rehberinizdeki kayıtlı bir kişiden geliyormuş gibi basit sahte aramalar da oluşturabilirsiniz.

[appbox appstore id323341309]