Kategoriler
Apps & Oyunlar

Android: Bol Özellikli Twitter İstemcisi Talon

Twitter dünyasında farklı istemcilere verilen kota sınırlamasından ötürü üçüncü parti uygulamalarda sıkıntı yaşanıyor ve bu durumu Carbon örneğinde görmüştük. Bir diğer başarılı Twitter istemcisi olan ve daha az bilinen Talon ise şimdilik böyle bir sorun içermiyor.

Talon for Twitter – Apps bei Google Play

Android: Bol Özellikli Twitter İstemcisi Talon

Özellikler ve görünüm arasında ideal dengeyi kurmayı başaran Talon uygulaması zaman çizelgesindeki içeriği kolay anlaşılır kılmak adına koyu renk zemine yer veriyor.

Maalesef uygulama ödemeli ve ücretsiz olarak kullanılamıyor. Koyu ve açık renk temalar arasında geçiş yapma olanağınız var. Solda kişilere ait kafaları gösteren daireler ve sağda balon biçimli konuşma kutuları içinde tweet’ler yer alıyor.

Talon-For-Twitter-Links-Timeline-Go-To-First-Toast-Notification

Çoğu başarılı Twitter uygulamasında olduğu gibi anında görsel ve video gösterme desteği de içeriyor. Talon ile özellikle görsel bazlı izleme başarılı çünkü tüm fotoğraflarda katmanlar var. Böylece çimcikle zoom yapmak ve kaydırmak mümkün. Kullanışlı kaydet butonu da var. Zaman çizelgesini otomatik olarak güncelliyor ve bildiriyor.

Talon-For-Twitter-Floating-Popup-In-App-Browser-Conversations-Tweet-edit

Akıcı gezinti desteğiyse Talon içinde asılı duran internet tarayıcı özelliği ve herhangi içeriğe tıklayınca bu pencere açılıyor ve hem görme, hem de kolayca cevaplama olanağınız doğuyor. Sola sürükleyin ve uygulama içi tarayıcıya geçin. Tweet’e uzun basınca seçenekleri gösteren menü açılıyor. Hashtag desteği de olan uygulama sürekli güncelleniyor ve daha başarılı hale gelmesi için eklemeler sunuluyor. Bize kalırsa mutlaka göz atmalısınız.