Kategoriler
Rehberler

Android: Instagram’dan Toplu Fotoğraf İndirmek

Android‘li akıllı telefonunuzda Instagram’dan Toplu Fotoğraf İndirmek için izlemeniz gereken aşamaları anlatıyoruz. Instagram, akıllı telefon kullanıcılarının fotoğraf ve görsellerini arkadaşlarıyla ya da herkese açık şekilde paylaşabilmelerine olanak sağlayan en popüler sosyal ağ hizmetlerinden birisi konumunda. Instagram’a yüklenen ve burada paylaşılan fotoğraflar yalnızca bu hizmet üzerinden (mobil uygulamalar ya da web arayüzüyle) görüntülenebiliyor. Fotoğrafları yerel olarak depolama adına indirmek için bir seçenek sunulmamakta. Çevrimdışı görüntüleyebilmek için Instagram’dan Toplu Fotoğraf İndirmek isteyebilirsiniz. Android’de bu işlem için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama var.

Android: Instagram’dan Toplu Fotoğraf İndirmek

Öncelikle Android işletim sistemli akıllı telefonunuza Google Play uygulama mağazasında aratarak ya da aşağıdaki widget aracılığıyla InstaSave adlı uygulamayı yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra çalıştırın ve sizden talep ettiği erişim izinleri için onay sağlayın, aksi takdirde uygulama işlevlerini yerine getiremeyecektir.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13s / iPhone 14 modelleri, fiyatı, teknik özellikleri
FastSave
FastSave
Price: Free

Uygulamayı açtıktan sonra Instagram kullanıcı adı ve parolanızla oturum açın. Hesabınızla başarılı şekilde oturum açtığınızda tüm fotoğraflarınızı da içerecek şekilde Instagram hesabınızdaki ögeleri görebilirsiniz. Kişisel verileriniz sızdırılmayacak ya da paylaşılmayacak, bu konuda endişe duymanıza gerek yok.

Android Instagram'dan Toplu Fotoğraf İndirmek 1

Instagram’ınızdan herhangi bir fotoğrafı kaydetmek için o fotoğrafı uygulamada bulmanız ve ekranın sağ üst köşesindeki Save butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Simge bir disket gibi görünüyor, böylece kolayca fark edebiliyorsunuz. Butona dokunduktan sonra fotoğrafın kaydedileceği dizini seçebileceğiniz ekranla karşılaşacaksınız.

Android Instagram'dan Toplu Fotoğraf İndirmek 2

InstaSave ile kaydettiğiniz fotoğraflara bir dosya yöneticisi uygulamasıyla, ilgili kayıt dizinine giderek ulaşabilirsiniz. Uygulamada indirmek istediğiniz fotoğrafları seçtikten sonra tek dokunuşla kaydetme imkanı da sunulmakta.

Android Instagram'dan Toplu Fotoğraf İndirmek 3