Kategoriler
Apps & Oyunlar

Instagram: Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak

Instagram‘da Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak üzere izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. Bir dönemin vazgeçilmez sosyal mecrası Facebook özellikle genç nesiller için eski önemini kaybetti. Sıkça fotoğraf paylaşmayı seven kullanıcılar artık daha çok Instagram’ı tercih ediyor. Instagram fotoğraf ve video paylaşımına odaklanmış bir sosyal ağ, zaten o da Facebook çatısı altında yer almakta. Instagram’da çok sayıda hesabı takip ediyorsanız sizin için önem teşkil eden bazı hesapların paylaşımlarını atlama / görememe durumu olabilir. Instagram‘da Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak isteyebilirsiniz. Instagram’ın resmi mobil uygulamalarında bu özellik bulunmakta.

Instagram'ın Yeni Özelliği: Kısıtlama | Pazarlamasyon

Instagram: Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak

Öncelikle akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamasını çalıştırın ve kullanıcı adı ile parola bilgilerinizi kullanarak hesabınızla oturum açın. Instagram’a yeni adım atıyorsanız bir kullanıcı hesabı oluşturabilir ya da varsa Facebook hesabınızla oturum açma yolunu tercih edebilirsiniz.

Instagram Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak 1

Uygulama arayüzünde takip ettiğiniz hesaplardan yapılan paylaşımlar listelenecektir. Akışınızda gezinin ve Instagram’da yaptığı paylaşımları için bildirim almak istediğiniz bir hesabı tespit edin. Hesap adının sağ üst kısmında yer alan ve üç noktalı simgeye sahip olan butona dokunun, karşınıza gelen seçenekler arasındaki Turn on Post Notifications‘a dokunun.

Instagram Bir Kişinin Paylaşımları İçin Bildirim Almak 2

Bundan sonra ilgili hesaptan yapılan her paylaşım için bildirim alacaksınız. Bildirime dokunduğunuzda ilgili kişinin / hesabın yaptığı paylaşıma doğrudan erişebileceksiniz. Artık önemsediğiniz kişiler ve hesapların paylaşımını kaçırma gibi bir sorununuz olmayacak.

İlginizi Çekebilir:  Telegram'daki İngilizce mesajları otomatik olarak çevirmek