Kategoriler
Apps & Oyunlar

iPhone: Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak

iPhone‘da Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak için izlemeniz gereken aşamaları anlatacağız. Instagram akıllı telefon dünyasında fotoğraflara filtre ekleme konusunda başı çeken uygulama oldu. Başka hiçbir uygulamanın bu konuda artık ön plana çıkamayacağını düşünürken ortaya Prisma uygulaması çıktı. Bugünlerde iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için yayınlanan en eşsiz filtre uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Prisma’nın geliştiricileri Sticky AI adlı yeni bir uygulama hazırladı. Bu uygulama ile selfie’lerinizden iMessage çıkartmaları oluşturabiliyorsunuz. Fotoğraflara tıpkı Prisma uygulaması gibi özel filtreler ekleyebiliyor. Ardından çıkartma oluşturup arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz.

iPhone: Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak

Sticky AI uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyin ve Messages uygulamasını açın. Bu çıkartmaları dilediğiniz mesajlaşma uygulamasıyla gönderebilir, uygulamayı ana ekranınızdan çalıştırarak çıkartma oluşturabilir ve gönderebilirsiniz.

iPhone Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak 1

Uygulama kameranızı çalıştıracak ve onunla bağlantı kurabilmek için sizden izin talep edecektir, onay verin. Dilerseniz galerinizde yer alan bir fotoğrafı da seçebilirsiniz. Sticky AI fotoğraflarda yer alan arka planı usta şekilde kaldırıyor ve yüzünüzü keserek temiz bir sonuç sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone'da Yakınlık Sensörü'nün çalışmaması ve çözümü

Selfie’inize bir filtre uygulamak için üzerine dokunun. Şu anda yalnızca iki filtre seçeneği bulunmakta fakat sayının önümüzdeki dönemlerde artacağını tahmin ediyoruz.

iPhone Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak 2

Görsele metin dahil etmeniz de mümkün. Bunun için T simgeli butona dokunun ve dilediğiniz metni yazın. Bu metni sürükleyerek dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz.

iPhone Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak 3

Çıkartmayı düzenlemeyi tamamladıktan sonra sağ alt kısımda bulunan paylaşma butonuna dokunun. Paylaşacağınız uygulamayı seçin, göndereceğiniz arkadaşınızı belirleyin ve gönderin.

iPhone Prisma Stilinde iMessage Çıkartmaları Oluşturmak 4