Kategoriler
Rehberler

Samsung Galaxy S3 Mini Stock ROM Yükleme

2012 yılında piyasaya çıkan Samsung Galaxy S3 Mini, 4.0 inç ekranı sayesinde tek elle kullanımı kolaylaştırmayı başardı. Cihazda SUPER AMOLED ekran teknolojisi olduğu için renkleri bize daha canlı gösteriyor. Bu yazımızda Samsung Galaxy S3 Mini Stock ROM yükleme adımlarını ele aldık. Siz de anlatacağımız adımları uygulayarak cihazınızın performansını arttırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman farklı Custom ROM paketleri de yükleyebilirsiniz.

Gereken dosyalar

Odin

İstediğiniz ROM dosyasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Mini Stock ROM Yükleme

Samsung S3 Mini’nin USB Hata ayıklamasını açmamız gerek.
samsunggalaxys3ministockromyükleme

USB Hata Ayıklamayı açmak için ise Ayarlar / Geliştirici Seçenekleri > USB Hata Ayıklama Modu eğer telefonunuzda Geliştirici Seçenekleri yok ise Ayarlar / Telefon Hakkında > Yapım Numarası yazan seçeneğe üst üste basın ve bu sayede USB Hata Ayıklama Modunu etkinleştirmiş oldunuz.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Android: Gmail'de süresi dolan e-posta nasıl gönderilir?

samsunggalaxys3ministockromyükleme

Cihazınızı kapatın ve Ses kısma / Güç / Home tuşlarına basılı tutun. Download modu gelince Ses yükseltme tuşuna bir kez basın ve cihazınızı USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın. Daha sonra size vermiş olduğumuz bağlantıdan Odin programını yükleyin.

forum sayfamıza gidelim, öncelikle ücretsiz bir şekilde üye olalım ardından konu oluşturarak uzmanlarımızın anında cevap verişini izleyelim ne dersiniz

Odin programını açtıktan sonra cihazınızı görünce sol taraftaki ID:COM yazan yerin altındaki kutucuğun rengi değişecektir. ROM dosyanızı sağ taraftaki AP kısmına tıklayarak seçin ve daha sonra Start butonuna basarak işlemi başlatın.

samsunggalaxys3ministockromyükleme

Yükleme işlemi sona erdiği zaman sol tarafta PASS yazısı sizi karşılayacaktır ve bu sayede Samsung Galaxy S3 Mini Stock ROM yükleme işlemimiz bitti. Aklınıza takılan soru, sorun veya görüşlerinizi belirtmek isterseniz forum sayfamızda uzmanlarımız sizi bekliyor olacak.