Kategoriler
Rehberler

Lenovo Vibe C Root Atma

Lenovo’nun akıllı telefon pazarına sürmüş olduğu giriş seviyesindeki Lenovo Vibe C, özellikleri ile görenleri şaşırtmıştı. Lenovo Vibe C’nin 8 GB dahili depolaması var fakat bu alan micro SD kart desteği ile 32 GB’a kadar genişletilebiliyordu. Ayrıca 2300 mAh değerindeki bataryası ile bir günü çıkartmanız mümkündü. Bu yazımızda Lenovo Vibe C Root atma işlemini ele aldık. Siz de anlatacağımız adımları uygulayarak kolay bir şekilde Lenovo Vibe C’nin Root işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gerekli program

KingRoot

Lenovo Vibe C Root Atma

Lenovo Vibe C’nin öncelikle bilinmeyen kaynaklarını etkin hale getirmeniz gerek.

Lenovo Vibe C Root Atma

Bunun için Ayarlara girin ve Güvenlik kısmından Bilinmeyen kaynakları bularak aktif edin. Bu sayede size vermiş olduğumuz KingRoot.apk dosyasını yükleyebilirsiniz.

Lenovo Vibe C Root Atma

KingRoot programını yükledikten sonra açın ve cihazınızı taradıktan sonra böyle bir ekran gelecektir. Lenovo Vibe C Root atma işlemini başlatmak için üzerinde START ROOT yazan mavi butona basın.

Lenovo Vibe C Root Atma

Şunu da belirtelim ki Wi-Fi ağınızdan kopmayın ve seçtiğiniz ağın güçlü olmasına dikkat edin.

Lenovo Vibe C Root Atma

İşlem tamamlandıktan sonra ekrana gelen Root suuccessfully yazısı başarılı olduğunuzu gösterir.

Lenovo Vibe C Root Atma

Eğer SuperSU uygulaması Root sonrası yüklü olarak gelmez ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Bu sayede Lenovo Vibe C’nin Root izinlerini kontrol edebilirsiniz.

Lenovo Vibe C Root Atma

Lenovo Vibe C’nin Rootlu olup olmadığını kontrol etmek için buraya tıklayarak, Root Checker uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Konu ile ilgili takıldınız yer olur ise, forum sayfamızı ziyaret ederek uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.