Kategoriler
Rehberler

HTC Desire 10 Pro Stock ROM Yükleme

HTC Desire serisine geçtiğimiz yıl katılan HTC Desire 10 Pro, üstün performansı ve fiyatı yönünden çok konuşulmuştu. HTC Desire 10 Pro, 4 GB kapasitedeki RAM’i sayesinde arka plandaki uygulamaları hızlıca geri çağırmanızı sağlıyor. Selfie severlerin baş tacı olan HTC Desire 10 Pro, 13.0 MP’lik ön kamerasındaki 150 derecelik geniş açısı sayesinde herkesi kadraja sığdırmayı başarıyor. Bu yazımızda HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme adımlarını ele aldık. Siz de göstereceğimiz işlemleri izleyerek, HTC Desire 10 Pro’un aldığı güncellemelerden önceki Android sürümünü yüklemeyi öğrenebilirsiniz.

Gerekli olan araçlar

SP Flash Tool

HTC USB Drivers

Stock ROM dosyası

HTC Desire 10 Pro Stock ROM Yükleme

Öncelikle size verdiğimiz bağlantılardan HTC’nin USB sürücülerini ve SP Flash Tool programını bilgisayarınıza indirin.

İlginizi Çekebilir:  iPhone ve Mac'te FaceTime araması nasıl kaydedilir?

HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme

İndirmiş olduğunuz programları bilgisayarınıza yükledikten sonra, HTC Desire 10 Pro’ya dönerek USB hata ayıklamasını aktif edin.

HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme

Bunun için Ayarlar kısmına girin ve Telefon hakkında bölümünden Derleme numarası yazan yere üst üste basın. Bu sayede Geliştirici seçenekleri aktif olacaktır ve Geliştirici seçeneklerine girerek USB hata ayıklama modunu etkinleştirin. Ardından HTC Desire 10 Pro’yu USB kablo ile bilgisayara bağlayın ve SP Flash Tool programını açın. HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme

Şimdi ise sağ tarafta bulunan Scratter-loading butonuna basarak Stock ROM dosyasını seçin.

HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme

Son olarak Download butonuna basarak, HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme işlemini başlatın.

HTC Desire 10 Pro Stock ROM yükleme

Stock ROM yükleme işlemi tamamlandığında ise ekranınıza küçük bir pencere gelecektir. Aklınıza takılan soruları forum sayfamızı ziyaret ederek uzman ekibimize sorabilirsiniz.