Kategoriler
Apps & Oyunlar

iOS 10: Jailbreak’siz Cydia Alternatifi iEnchantify Kurmak

iPhone kullanıcıları cihazlarını bağımsız hale getirmek, iTunes dışındaki uygulamaları ve modları kırmak için jailbreak yapmak zorunda kalıyor ve iOS sürümü güncellendikçe bu zorlaşıyor. Cydia marketi kurmak için jailbreak şart ama bu olmadan iEnchantify kurmayı deneyebilirsiniz.

iOS 10: Jailbreak’siz Cydia Alternatifi iEnchantify Kurmak

İyi bir Cydia alternatifi olarak görülen iEnchantify uygulaması sayesinde düzenleme, uygulama, tema ve mod kurabilirsiniz ve Cydia olmasına gerek yok. iOS 10 kullanmaya devam ediyorsanız iEnchantify kurmanız mümkün. iOS cihazınızda Safari internet uygulamasını açın ve şu adrese girin: ienchantify.net/install.htm ve Enter tuşuna basın.

screenshot.1506948202

Ekranda beliren kurulum butonuna basın ve sonraki adımları takip edin. iEnchantify uygulamasının konfigürasyon için profil eklemesine izin vermeniz gerekiyor.

screenshot.1506948261

Profil yönetimi sayfası açılınca kuruluma onay verin. Cihaza ait parolayı girmeniz gerekecek. Bir kez daha kurulum komutu verin ve bekleyin. Artık Safari tarayıcıyı kullanmanıza gerek yok. Ana ekrana dönün. Ana ekranda iEnchantify sembolü karşınıza çıkacak. Buna tıklayın ve uygulamayı başlatın.

İlginizi Çekebilir:  Çevrimdışı olan kayıp AirPods nasıl bulunur?

Uygulamalar ve kaynaklar olmak üzere iki seçenek göreceksiniz. Uygulamalarda en popüler seçenekler varken kaynaklar kısmında iOS emülatörleri ve diğerleri bulunuyor. Temalar ve hileler kurabilirsiniz.