Android: Root Olmadan Navigasyon Çubuğu Animasyonları

REKLAMLAR

Son zamanlarda Android işletim sistemli cihazların alt kısmında beliren navigasyon çubuğu da özelleştirilebilir hale geldi. Bir dereceye kadar özelleştirme ayarları vardı ve Android Nougat önizleme sürümü ile durum ilerleme gösterdi ama nedense final halinden çıkarıldı.

Android: Root Olmadan Navigasyon Çubuğu Animasyonları

Google Pixel ile gelen ilgi çekici navigasyon çubuğu animasyonu yazılım geliştiricilerin bu alana odaklanmasını sağladı ve Play Store ortamına yeni seçenekler eklendi. prithvee imzalı NavBar Animations uygulaması Home butonuna basınca beliren navigasyon çubuğu animasyonları katıyor.

İşin güzeli ücretsiz olan uygulamayı kurup kullanmak için root etmeniz de gerekmiyor. Reklamlarla desteklenen uygulama hoş animasyonlar gösteriyor. Android 5.0 ve üstü yüklü cihazlara destek verildiği söyleniyor:

NavBar Animations (No Root)
NavBar Animations (No Root)
Developer: axndx
Price: Free

İndirip kurduktan sonra başlatın. Herhangi bir özel izin atamanıza gerek yok. Basit biçimde uygulamayı başlatıp animasyon türünü seçebilir ve sağ üst köşeden tıklayıp aktif kılabilirsiniz.

REKLAMLAR

screenshot.1509024533

İlk aşamada 13 farklı kategoride toplanan beşer ayrı animasyon yer alıyor. Bu kategoriler:

 1. The Clown
 2. Metrical
 3. Diwali
 4. Basics
 5. StarStruck
 6. Infinity
 7. Splash
 8. Twister
 9. HyperDrive
 10. Minimisations
 11. Cosmos
 12. Stuff
 13. Hypnotic

screenshot.1509024793

REKLAMLAR

Seçiminizi yapın ve beğenmezseniz değiştirin. Animasyon hızı, rengi, aktivasyon şekli değiştirilebilir. Bazıları kısa, uzun basış türünü tercih edebilir. Maalesef gösterilen animasyonların bazıları için ödeme isteniyor. Bu durumda uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor. Neyse ki bir kerelik bir satın alma ve geliştiriciye bakılırsa daha farklı hilelerle para talep edilmeyecek. Konuyla ilgili sorularınız için forum bölümünden destek alabilirsiniz.

REKLAMLAR

   

DEĞERLENDİRME

Okumuş olduğunuz bu içeriğe, hemen alt taraftan beş yıldız vererek arama motorlarındaki görünürlüğünü artırabilir ve ihtiyaç duyan daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk kez değerlendiren siz olun!)

İşleniyor...