Kategoriler
Konular

Android’de En İyi Widget Uygulamaları

Widget‘lar telefon ana ekranlarında yer alan kısayollardırAndroid telefonlarınızda kullanabileceğiniz bu minik araçlar sayesinde ana ekranınızı özelleştirebilirsiniz. Takvim, hesap makinesi, hava durumu vs… birçok özellik, Widget olarak telefonun ana ekranına eklenebilir.

Android’de En İyi Widget Uygulamaları

Android telefonlar için en iyi Widget uygulamalarını Google Play Store’dan indirebilir, bu uygulamalar sayesinde uygulama ekranını daha fantastik bir hale getirebilirsiniz.

1- Zooper Widget Pro

Zooper Widget Pro, Google Play Store‘dan indirilebilir ücretli bir Android uygulamasıdır. 2.99 $’a Google Play Store’dan indirilebilir. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Zooper Widget, Widget’lar için kullanılabilir farklı boyutlar sunar. Çeşitli yazı fontlarıyla  takvimi, hava durumunu ve konumunuzu ana ekrana eklemenizi sağlar.

Android: En İyi Widget Uygulamaları

2- Alloy

Alloy’u buraya tıklayarak telefonunuza indirebilirsiniz. Duvar kağıtlarınızın üzerine Alloy ile birbirinden güzel Widget‘lar ekleyebilirsiniz. Alloy, adı ve felsefesine göre farklı stil ve çeşitlerin bulunduğu Android Widget uygulamasıdır.

Android: En İyi Widget Uygulamaları

3- Aura Zooper

Aura ile Android‘inizde yüklü olan uygulamaların simgelerini de değiştirebilirsiniz. Telefon ekranına Widget eklerken bir yandan da uygulama simgelerini telefon ana ekranıyla uyumlu hale getirmek istiyorsanız uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Android: En İyi Widget Uygulamaları

4- Flat Material Zooper

Google’ın Widget‘larını Flat Material Zooper ile kullanabilirsiniz. Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca Flat Material‘ı kullanarak bildirim çubuğunu ve uygulama çekmecesini de değiştirebilirsiniz.

Android: En İyi Widget Uygulamaları

Android’de En İyi Widget Uygulamaları ve diğer tüm konular hakkında sorularınızı forumumuz üzerinden yeni konu açarak bize iletebilirsiniz. Forumumuza gitmek için buraya tıklayın.